Yakuza kiwami 2 Türkçe yama var mı?

Fodiblack

Decapat
Daha fazla  
Yakuza kiwami 2 oynamaya başladım ama Türkçe yama bulamıyorum virüssüz. Yakuza kiwami 2 Türkçe yama bulabilen var mı?

SinnerClown veya Anonymous yamalarına bakabilirsiniz. SinnerClown yaması ücretsiz, Anonymous abonelik sistemiyle çalışıyor.
SinnerClown için foruma kayıt olup konuya cevap yazmanız gerekiyor.
Anonymous için 50TL'ye aboneliğiniz boyunca Yakuza Kiwami 2 dahil diğer tüm yamalarına erişebiliyorsunuz. Aboneliğiniz biterse indirdiğiniz yamalara erişiminiz kesilmiyor, kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Yakuza kiwami 2 oynamaya başladım ama Türkçe yama bulamıyorum virüssüz. Yakuza kiwami 2 Türkçe yama bulabilen var mı?
Dostum ücretli yaması var anonymous çeviride. Yakuza Kiwami 2 %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Yakuza Kiwami 2 Türkçe Yama [swat] Onun haricinde ücretsiz yamada var makine çeviri. Şimdi ücretsiz olanda virüs varlığı yokluğunu bilemem ama kesin net sorunsuz bir şey istiyorsan ücretli olan anonymous un yaptığı çeviriyi alman gerekiyor ki sinnerclown çeviriden de problem arz edecek bir şey olacağını zannetmiyorum horizon zero dawn yamasını kurdum sorun yok. Virüs ya da başka bir şey olduğunu gözlemlemedim.

SinnerClown veya Anonymous yamalarına bakabilirsiniz. Sinnerclown yaması ücretsiz, anonymous abonelik sistemiyle çalışıyor.
Sinnerclown için foruma kayıt olup konuya cevap yazmanız gerekiyor.
Anonymous için 50TL'ye aboneliğiniz boyunca yakuza kiwami 2 dahil diğer tüm yamalarına erişebiliyorsunuz. Aboneliğiniz biterse indirdiğiniz yamalara erişiminiz kesilmiyor, kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Öncelikle Türkçe yamayı attığın için çok teşekkür ederim, Türkçe yamanın virüssüz olduğunu kanıtlayacak herhangi bir kanıtın var mı? VirusTotal linki mesela.

İki yamanın yapımcı ekipleri de güvenilir ve kendine bir yer edinmiş gruplar. Anonymous'un ücretli ve ücretsiz 50'den fazla çevirileri, SinnerClown'un forumlarında 25 sayfa çevirileri var. Anonymous çoğunlukla üyelik sistemiyle çalışıyor ve profesyoneller, kaliteli işler yayımlıyorlar. SinnerClown çevirmene bağlı olarak yamalarını elle ya da yapay zeka/Translate yardımıyla hazırlıyorlar ve yabancı diliniz yoksa İngilizce oynayıp bir şey anlamamaya tercih edilebilir bir kaliteleri var diye biliyorum. (Burada kendilerini karalamıyorum, yanlış anlaşılmasın.)
Günün sonunda iki taraf da virüs olmayan yamalar yayımlıyorlar. Geçmişte OyunÇeviri'ye güvenip yamalarını kullandığımız ve sorun yaşamadığımız gibi, bu iki gruba ve yamalarına da güvenebilirsiniz. Çevirisi olmayan oyunları yaması varmış gibi gösteren virüs yuvası sitelerden değiller.

"Kanıtın var mı?" sorunuza gelecek olursak, yok. Dürüstçe SC yamalarını forumlarına kayıt olmaya üşendiğim için, Anonymous yamalarını da aboneliğim olmadığı için indirip VirusTotal ile taratma şansım olmadığını söyleyeyim. Bu konuda eleştirebilirsiniz, haksız sayılmazsınız. Konu güvenlik olduğunda VirusTotal sonucu olmadan benim güvenli olduğunu söylemem ve "deneyip görün" gibi bir yaklaşımı gerektirmem endişelendirmiş olabilir.
Küstahlık olarak algılamayın, niyetim bu değil, ama yamayı indirerek, açmadan önce VirusTotal ile taratırsanız virüs veya zararlı yazılım olmadığını, ya da bir - iki bilinmeyen, tek başına itibar edilmemesi gereken antivirüsün false positive sonucu "virüs" olarak algıladığını ama ortada güvenlik açısından bir sorun olmadığını görebilirsiniz. Yine de güvenip güvenmemek size kalmış.

@OMFG EPIC ve @sinnerclown yanlışım yoksa Anonymous'un bir yetkilisinin ve SinnerClown'un kendisinin forumdaki hesapları. Görürlerse konuya geri dönüş yapabilirler, kendi fikirlerini alabilirsiniz belki.
Yama konularında bilgili olduğunu bildiğim @Charlotth hocam da belki yardımcı olabilir.

Sorumluluğu kendi üzerimden atmışım ya da kendilerini etiketleyerek hocalarımı cevap vermek zorunda bırakmışım gibi görünebileceğini düşündüm. Lütfen öyle olmadığını bilsinler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı