Yakuza serisi Steam'de yine zamlandı

Sırf şu oyunlara yapılan zamlar yüzünden bile AKP'ye oy vermeyeceğim
Ak Parti ile olayın hiçbir alakası yok arkadaşlar. Alan alıyor vallaha. Daha geçen gün en muhalif arkadaşlarımdan biri iPhone 11 aldı. İnşallah hep de alacak durumu olur ancak abartıldığı gibi bir kriz olmadığını ve belli bir kesimin tuzunun gayet kuru olduğunu kabul etmemiz lazım. Her sene Instagram'da tatil hikayeleri gırla.

Ak parti ile olayın hiçbir alakası yok arkadaşlar. Alan alıyor vallaha. Daha geçen gün en muhalif arkadaşlarımdan biri iPhone 11 aldı. İnşallah hep de alacak durumu olur ancak abartıldığı gibi bir kriz olmadığını ve belli bir kesimin tuzunun gayet kuru olduğunu kabul etmemiz lazım. Her sene Instagram'da tatil hikayeleri gırla.

3050 Ti'li bir laptopun 3 asgari ücret olmasi sence de cok fazla anormal degil mi?

Ak parti ile olayın hiçbir alakası yok arkadaşlar. Alan alıyor vallaha. Daha geçen gün en muhalif arkadaşlarımdan biri iPhone 11 aldı. İnşallah hep de alacak durumu olur ancak abartıldığı gibi bir kriz olmadığını ve belli bir kesimin tuzunun gayet kuru olduğunu kabul etmemiz lazım. Her sene Instagram'da tatil hikayeleri gırla.

"Olayın benimle alakası var" arkadaşlar doları ben reşit ettim ne insanlar var ya 😀 hatta biz bu hain planı işbirlikçi Steam ile birlikte yaptık 🤠

Hala fındık boyutundaki kafa tasınızın içindekiyle anlayamadığınız şey, insanların pahalı da olsa tatile gitmesi değil, bu tatilin neden 395 milyar lira olduğunu sormanız gerektiği! Neden iPhone 50k? Hala boş boş trollük peşindesiniz. Tamam kardeşim kriz falan yok. Evet hep tuzu kuru lobicilerin işi.

Ak Parti ile olayın hiçbir alakası yok arkadaşlar. Alan alıyor vallaha. Daha geçen gün en muhalif arkadaşlarımdan biri iPhone 11 aldı. İnşallah hep de alacak durumu olur ancak abartıldığı gibi bir kriz olmadığını ve belli bir kesimin tuzunun gayet kuru olduğunu kabul etmemiz lazım. Her sene Instagram'da tatil hikayeleri gırla.
Ne yani batıda yaşayan bir çocuğun 1 haftalık harçlığı ile aldığı oyunu benim gibi ailesinin durumu iyi olan bir çocuğun bile 2 aylık harçlığı ile alması ülkenin iyi olduğunu mu gösteriyor? Sizin gibi insanlar bu forumun kurallarını iyi sömürüyor. Şöyle bir Instagram, Twitter gibi herkesin daha özgür olduğu platformlara yazsanıza şu yazıları.

Game Pass var Allah'tan.

Umarım oradan da kaldırılmaz. :D
Daha oynamak kısmet olmadı.

Ne yani batıda yaşayan bir çocuğun 1 haftalık harçlığı ile aldığı oyunu benim gibi ailesinin durumu iyi olan bir çocuğun bile 2 aylık harçlığı ile alması ülkenin iyi olduğunu mu gösteriyor? Sizin gibi insanlar bu forumun kurallarını iyi sömürüyor. Şöyle bir Instagram, Twitter gibi herkesin daha özgür olduğu platformlara yazsanıza şu yazıları.

Yanlış bilgi veriyorsun hocam 😡

Adamlar 3 günlük harçlıkla aldığı oyunu. Biz 3 aylık harçlıkla alıyoruz. 3 ay yeme içme 0 olacak. Eğer 3 ay sonra hala yaşıyor olursak oyunu oynayabileceğiz.

Son düzenleme:
Fahrettin Altun buraya da el atmış anlaşılan.

Hocam size katılıyorum burası bir Reddit olsa ben bunlarda aile ferdi bırakmam ama daha oha yazınca 1 saat yasak yiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı