Çözüldü Yalın internete geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Suvolta

Hectopat
Yer
Ankara-İstanbul-Trabzon
Daha fazla  
Şuanda kullandığım tarifede sabit hat mevcut yalın internete geçmek istiyorum. Uygulama üzerinden destek talebi açtım ancak hala bir dönüş yapılmadı. Doğrudan yalın internete geçiş mümkün mü yoksa hizmeti iptal edip yeniden mi abone olmam gerekiyor bilgilendirebilir misiniz?

2490745.

@500498 @TurkNet Destek Ayşegül

Çözüm
Merhaba, kontrol ettiğimde nakil kaydı oluşturduğunuzu görüntüledim. Yalın geçiş için kampanya değişikliği kaydı açmanızı rica ederim. Nakil kaydını kapatabilirsiniz.
Merhaba, kontrol ettiğimde nakil kaydı oluşturduğunuzu görüntüledim. Yalın geçiş için kampanya değişikliği kaydı açmanızı rica ederim. Nakil kaydını kapatabilirsiniz.

Çözüm
Orada açtığım destek kaydında da belirtmiştim nereye konu açılacağını bilmediğim için ilk önüme gelene açmıştım. Şuan kampanya olarak tekrar açtım kontrol edebilir misiniz?

Ek: Tarafıma dönüş yapılmıştır. İşlemim tamamlandı. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı