Yalın internete geçme

1Gülhan1

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom'un ev telefonuna bağlı internetim var. Fakat ev telefonunu hiç kullanamadığımız halde 30 lira fatura ödüyoruz. Ev telefonunu kapatıp sadece yalın internete geçmek istiyorum. Eğer ev telefonu ile devam edersem 90 lira fatura ödüyorum ancak 30 lirası boşa gidiyor. O 30 liraya daha iyi internet kullanırım diye düşündüm. Müşteri temsilcisini aradım. Bana ilinizde bulunan Türk Telekom müdürlüğüne gitmem gerekiyormuş. Telefondan bilgi veremiyormuş. Mayısta taahhüt bitiyor. Aranızda bu durumu yaşayan var mı? Yani yalın internete geçen var mı? Müdürlüğe gitmem için 30 km yol gitmem lazım. Oraya gittiğimde ne söyleniyor? Bu durumu yapan var mı? Müşteri temsilcisi bana ilk gidin bilgi alın sonra hat sahibi gitsin dedi. Oraya gidildiği gibi hat sahibi hemen işlemi yapıyor mu? Ya da günleri mi var? Kendisi bilmediği için ilk bilgi almamı sonra hat sahibinin gitmesi gerektiğini söyledi. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 sene önce telefondan yalın internet istemiştim onlar halletmişlerdi. İsterseniz taahhüt bittiğinde ararsınız onlar tekrar abone etmek için sizi uğraştırmazlar zaten. Türknet telefon dahil 60 liraydı sanırım onu da düşünün.

Telefonda görüştüğümde bana il de bulunan müdürlüğe gitmem gerektiğini söyledi. Telefondan bilgi veremiyormuş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı