Yalnızca 1 aylığına ev interneti önerisi

Lorienthe

Centipat
Daha fazla  
Şehir dışına taşınacağız 1-2 aya bu süre zarfı içerisinde uygun fiyatlı internet almayı düşünüyoruz.(taşındığımız yerde kesinlikle TurkNet kullanmayı düşünüyoruz) ondan önce idarelik uygun fiyatlı öneriniz var mı?

Şehir dışına taşınacağız 1-2 aya bu süre zarfı içerisinde uygun fiyatlı internet almayı düşünüyoruz.(taşındığımız yerde kesinlikle TurkNet kullanmayı düşünüyoruz) ondan önce idarelik uygun fiyatlı öneriniz var mı?

Hiç uğraşmayın Telefon a bir ek paket alın 40 50 GB'lık idare edin hotspot la bir ay.

Paket olarak Türk Telekom kullanıyorsan, 100 GB 360 TL gibi bir fiyattı. 5000 dk 5000 SMS'de içinde. İnternet bağlanasıya kadar zaman geçecek. İstediğin hızı alamayabilirsin belki de. Sorun çıkarsa zamanından kayıp.
Ama pahalı şimdi Türknete şimdiden geçiş yapsam aylık 350 aynı hesaba geliyor

Ama pahalı şimdi TurkNet'e şimdiden geçiş yapsam aylık 350 aynı hesaba geliyor

Şu an bende senin dediğin gibi yaptım. Eskişehir'de fiber internetim vardı. Şu anda Muğla'da yazlığa geldim 2 aylığına. Burada fiber olmadığı için eski modemimi aldım. Gezgin internete başvurdum ve 70 TL farkla yani 280 küsur paraya geldiydi. İlk günü 35 Mbps verdi. Lakin ondan sonra düştü ve 1 haftadır böyle. Şu an modem bekliyorum başka yerden olmazsa modem talebinde bulunacağım. Bunların olacağını bilseydim sana tavsiye ettiğim gibi yapardım en başta.

Benim böyle bir sorunum var
.kardesi evden ayriliyor ve tek basina bir sure ama ne telefonu var ne interneti?
Bir iki ayligina internet de actirabiliyormuyuz bilmiyorum ki?

Hiç uğraşmayın telefon a bir ek paket alın 40 50 GB'lık idare edin hotspot la bir ay.

Hangi operatorde var oyle bir şey?
Ayrıca asgari ucrete denk geliyorsa kac kisi alabilir ki o fiyata.

Yeni konular

Geri
Yukarı