Yalnızlığımın sebebi kim?

Cevap yazmaya dahi tenezzül etmeyen kişilerle arkadaşlığını sürdürmenin pek bir anlamı da yok. Dünyadaki tek insanlar da onlar değil, karşınıza daha iyileri illaki çıkacaktır.
Konuşmak istemiyordur geçen bana da eski arkadaşım yazdı çocuğun hayatta yaptığı hiçbir şey yok sürekli gezelim falan yaziyodu gelmeyince de satıyon diye trip atiyodu bir ara dedim ben görüşmek istemiyorum diye sonra tekrar yazdı GTA falan girelim mi diye cevap vermedim. İki taraf için de sacma bu muhabbeti zorlamak.

Kendinsin. Akşama kadar evde oyun oynayarak sosyalleşemezsin. Çık dışarı biraz, bir mekana otur ne biliyim gez dolaş. Eski dostlar sana yazmıyorsa boşver onları. Gereksizler.

Bence sana önerim hiç arkadaş edinme. Hepsi ispiyoncu ve terbiyesiz. Çoğu kişi ile tanıştığım güne lanet ediyorum. Onun yerine film izle. Hiç kendini yalnız hissetmezsin. Ben öyle yapıyorum. Şu an sadece 1 arkadaşım var ve onla da yazdan yaza görüşüyoruz.

@Beytullah_0046 cevap yazmıyor diyorum, bak heceleyerek söylüyorum c-e-v-a-p y-o-k, c-e-v-a-p y-a-z-m-ı-y-o-r. Arkadaş ciddiye alınmıyor, nasıl adım atsın?
@SuNNyDarkSoul evet kardeş. Sonra asosyal olsun, insanlarla hiç konuşamasın değil mi? Herkesi kendinizle bir tutmayın.

Ben çok kez ilk yazan oldum ama halime bak, bir tane bile arkadaşım yok, selamlaşacağım dahi birisi yok. Çevrem beni deli olarak tanımlıyor.

Geri
Yukarı