Yamax Store güvenilir midir?

ewok

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da reklamlarını görüyordum. Bilgisayar bileşenleri falan satıyorlar. Sanırım R5 5600X'in stokta olduğu tek yer de orası. Sizce güvenilir midir? Alışveriş yapan ya da yapan tanıdığı olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba ben sahibiyim 😊 Tüm ürünler yetkili distribütör garantili ve faturalı. Bilgi olarak: 5600x bir adet kaldı. N11 puanımız 99 hepsiburada 10. Başka sorusu olan varsa memnuniyetle yanıtlayabilirim

Instagram'da reklamlarını görüyordum. Bilgisayar bileşenleri falan satıyorlar. Sanırım R5 5600X'in stokta olduğu tek yer de orası. Sizce güvenilir midir? Alışveriş yapan ya da yapan tanıdığı olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Hocam çok ucuza satıyorlar ben güvenmezdim açıkçası.

Hocam çok ucuza satıyorlar ben güvenmezdim açıkçası.

Yine tarihe bakmadım...

Merhaba ben sahibiyim 😊 tüm ürünler yetkili distribütör garantili ve faturalı. Bilgi olarak: 5600X bir adet kaldı. N11 puanımız 99 Hepsiburada 10. başka sorusu olan varsa memnuniyetle yanıtlayabilirim.

Hocam şimdi B550 anakart bakarken dikkatimi çekti MSI tomahavk 2100 TL nasıl oluyıo bu fiyatlar durumu anlayamadım. Ödeme sayfasına git dediğimde yanlış giden şeyler var uyarısı alıyorum.

Geri
Yukarı