Yamax Store güvenilir mi?

Ülan ne ucuzu fiyatlar normal, alışmışsınız kazıklanmaya. Yaptığımız bir üretim yok hepsini dışarıdan alıyoruz. Adamlar Çin'den alıyor normal kar payını koyup satıyorlar. o ucuz olmayan kazıkçılar yani Diğerleri sizi hep kazıklıyorlar aldıkları ürünlere % 300-400 kar koyuyorlar size de aynı şekilde koyuyorlar Tabii ki umurunuzda değil baba ne de olsa öder. Gençler sabahtan gecelere kadar oyun oynuyor ve başka bir işe yaramıyorlar. mezun olan Mühendisler aynı şekilde bir işe yaramıyorlar ve iş arıyorlar, 5-10 mühendis bir araya gelip bir üretim projesi hazırlıyamıyorlar. PZVNK Sistemin Çocukları hepsinin gözü Katil ABD ve Siyonist Avrupaya kaçmaktır. Sonra gidip oralarda Temizlikçi oluyorlar.

Son düzenleme:
Aga madem güvenilir olduğunu iddia ediyor, ben neden "yamaxstore.com" adlı bilinmeyen bir web sayfasına kredi kartı bilgilerimi girmek zorundayım? n11, hepsiburada, trendyoldan mağaza hesabı açıp satanların diline acı biber mi çalıyorlar? :D açsın n11'den paşalar gibi bir mağaza hesabı, koysun aynı fiyata ürünü direkt alalım.

Aga madem güvenilir olduğunu iddia ediyor, ben neden "yamaxstore.com" adlı bilinmeyen bir web sayfasına kredi kartı bilgilerimi girmek zorundayım? n11, hepsiburada, trendyoldan mağaza hesabı açıp satanların diline acı biber mi çalıyorlar? :D açsın n11'den paşalar gibi bir mağaza hesabı, koysun aynı fiyata ürünü direkt alalım.
Dostum onun gibi sitelere fenasal kesintiler yapıyorlar

Dostum onun gibi sitelere fenasal kesintiler yapıyorlar
Komisyon alıyor da işte sitede intel tarafından önerilen fiyatı 411.00 dolar olan ve amazonda en düşük 320.00 dolara bulabileceğin Intel i7-10700K yı 4 bin tl ye satıyor, bide "4499tl" den düşürmüş fiyatı :D bak sen profesyonel pazarlamacıya
Valla hiç inanasım gelmedi, dediğim gibi açsın n11 den hepsi buradadan hesap, sonra kendi sitesi de dursun bir köşede komisyonsuz satsın, en azından ticaret yapan güvenilir bir mağaza olduğunu anlarız.

Geri
Yukarı