Yamuk koşmak

Merhaba. Bu konu size garip gelebilir ama yamuk kosuyorum ve komik duruyor. O yüzden toplum içinde kosmaktan utanıyorum. Doğru nasıl kosarım?

Bende değişik koşuyorum, hatta Avm'de iken arkadaşım bir adamın koşuşuma güldüğünü söylemişti. Ne gelebilir ki elinizden, takmayın çok fazla.

Öyleymiş hocam tum sınıf arkadaslarım dalga geçiyor herhalde ergenlikte oldugum için bacakalarım bir tık vücüduma göre uzun ondan komik bir görüntü çıkıyor.

Uzuldum yani yine de bir insana boyle bisey denmez.

Cok takmıyorum hocam ama yine de az da olsa insana dokunuyor.
Zihnini spor ile doldur. Bakış açını ve hedeflerini biraz o yöne ver. Sana psikolojik iyi gelmeyen insanlardan uzak dur. Uzun yıllar çalışmaya,çalış. Hele ki bacak çalışırsan,iyi gelecektir. Zamanla çok çalışırsan,zaten kas olacağı için sana koşarlar. :)

Zihnini spor ile doldur. Bakış açını ve hedeflerini biraz o yöne ver. Sana psikolojik iyi gelmeyen insanlardan uzak dur. Uzun yıllar çalışmaya, çalış. Hele ki bacak çalışırsan, iyi gelecektir. Zamanla çok çalışırsan, zaten kas olacağı için sana koşarlar. :)

Çalışacağım hocam sağ olun onlar abartıyordur zaten bodrumda maalesef cok fazla duzgun lise yok hep görmek istemediğim insalarla okuyorum dediğinize dikkate alacağım sağ olun.

Kızlar takmazsa falan umursama aga onlar kaybeder sen sporu bir düşün ama.

Kızlar değil hocam herkes annem de dalga geçiyor onun da böyle düşünmemin etkisi var.

Çalışacağım hocam sağ olun onlar abartıyordur zaten bodrumda maalesef cok fazla duzgun lise yok hep görmek istemediğim insalarla okuyorum dediğinize dikkate alacağım sağ olun.

Kızlar değil hocam herkes annem de dalga geçiyor onun da böyle düşünmemin etkisi var.

Ben olsam anneme rahatsız oldugumu belirtirdim bir sekilde ama nasıl olacak bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı