Rahat Bir İş mi? Hayallerin Peşinden Koşmak mı?

Hidrolik yağ falan deyince sanayi sandım. Dediğim gibi işin güzel gözüküyor ben olsam bırakmazdım.Ama tabi zorlukları varsa yaşamadan bilinmez . Sanayide çalıştığım için biliyorum özellikle sanayi ortamı mesleği olmayan vasıfsız elemanlar için çok berbat .

Zaten mülakatları oluyor Hava Kuvvetlerinin çok zor adam alıyor herkes öyle kolay, kolay giremez. Şansını dene olmazsa normal devam edersiniz. Sevmediğin bir işte çalışamazsın sevdiğin bir işte her türlü çalışırsın. Hava kuvvetlerinde aç kalmazsın.

Hayallerinin peşinden koş derim. Konfor alanı basit insanlar içindir. Yemeğin, çayın önüne gelir. Peki hayallerin? Hayalleri satmak bu kadar kolay mı? Sizin yerinizde olsaydım eğer hayallerimin peşinden koşardım. Eğer ki uzun vadede mutluluk istiyorsanız hayallerinizin peşinden koşmalısınız. Rahatlık insanı tembelliğe, mutsuzluğa sürükler. Benim için mutluluğun formülü çalışmaktır, yerinde saymak değil. Sevgilerle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı