Yamulan işlemci pinini düzeltmek

WhitePanda

Hectopat
Herkese selamlar, başlıkta belirttiğim gibi işlemci pinleri yamuldu YouTube'da birkaç video izledim yapılabilir gibi duruyor ancak yine de işinin ehli bir bilgisayarcıya yaptırmak daha mantıklı bir tercih gibi duruyor. Ankara'da özellikle bu iş için önerebileceğiniz bir tamirci önerebilir misiniz? Ya da direkt Ryzen'la iletişime geçsek ve ücreti karşılığında tamir ederler mi bu konuda bilgisi olar var mı? Teşekkürler.

Herkese selamlar, başlıkta belirttiğim gibi işlemci pinleri yamuldu YouTube'da birkaç video izledim yapılabilir gibi duruyor ancak yine de işinin ehli bir bilgisayarcıya yaptırmak daha mantıklı bir tercih gibi duruyor. Ankara'da özellikle bu iş için önerebileceğiniz bir tamirci önerebilir misiniz? Ya da direkt Ryzen'la iletişime geçsek ve ücreti karşılığında tamir ederler mi bu konuda bilgisi olar var mı? Teşekkürler.
Elektronik labaratuarı olan cep telefonu tamircisine götür rica et onlarda mikroskop oluyo. Mikroskop altında pinleri düzeltebilirler.

@GhosT1 çok mu komik? Madem daha iyi bir fikrin var at ağızınla güleceğine yardımcı ol.

Bir cep telofonuncudan bahsediyorsunuz. Onlar anca az sıkıntısı olan telefonu daha kötü yapar bazıları. Bir de onlara onu düzelltirilecek hah! Kırılmışsa nasıl kaynak atılacak?

Bir cep telofonuncudan bahsediyorsunuz. Onlar anca az sıkıntısı olan telefonu daha kötü yapar bazıları. Bir de onlara onu düzelltirilecek hah! Kırılmışsa nasıl kaynak atılacak?
Adam kırılmış demiyo yamulmuş diyo. Atomu parçalamasını istemicek. Mikroskop altında karga burunla düzeltecek o kadar. Niye yapamasınlar.

Bende yamultmuştum bi ara. Dikkatlice diğerlerine eşit olacak şekilde en küçük tornavida ile yavaşça düzelttim sorun olmadı. Yuvasına otursun yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı