Yan Binadaki Çocuklar Rahatsız Ediyor

Bu tür çocuklardan bende zamanında çekmiştim.
Biri beni pataklamak isterken ben de karşılık verip dövmüştüm.
Ondan sonra bir gün eniştemler bize gelmişti ve aynı şeyi yaşadım.
Eniştem ve babam aşağı indi ve o çocuğun ondan sonra bulaştığını hiç görmedim.
Hocam bunlar 15-20 aile ve hepsi de birbiriyle akraba. Babamı işin içine katarsam kanlı kavga olur diye çok korkuyorum. Tipleri görseniz herşey beklenir bunlardan.
Ailelerin kapısını bir de jandarma ile çal bakalım ne diyorlar?
En sonunda bu olacak gibi. Umalım da işe yarasın.

Hocam bunlar 15-20 aile ve hepsi de birbiriyle akraba. Babamı işin içine katarsam kanlı kavga olur diye çok korkuyorum. Tipleri görseniz herşey beklenir bunlardan.

Aşiret falan galiba bunlar.
O zaman kapılarına jandarma dayandır bakalım ne yapıyorlar.

Hocam bunlar 15-20 aile ve hepsi de birbiriyle akraba. Babamı işin içine katarsam kanlı kavga olur diye çok korkuyorum. Tipleri görseniz her şey beklenir bunlardan.

Adamsa bir şey desin bakalım, şahsen ben sizle aynı durumda olsam ne kadar tanıdığım varsa toplar hepsini haydar ile donatır ve tehdit içerikli bir şekilde uyarırdım aileleri.

Ne yaptınız hocam?
Teker teker sağlam bir dayağımı yediler hocam. Ailelerine de sert çıktım. Şimdi yüz yüze görmeye bile korkuyorlar. Yaşları benden çokta ufak değil ama. Dayak cenetten çıkma diye boşa dememişler. Başka çözüm yolu bulamadım :D.

En mantıklısı kolluk kuvvetlerine başvurup kapısına göndermek ailelerin. Çocuklar korkmasa bile ailesi iyi bir dayak yer.

Geri
Yukarı