Sürprizbozan Yan görev yapmadan RDR2 hikayesi tamamlanarak %100 bitirilebilir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oyun ilerlemesi %75'ken Marko Dragic 2. bölümü ve birkaç tane de yan görevi bitirmeden hikayeyi bitirdim. Marko Dragic yan görevi kayboldu, haritada gözükmüyor. Laboratuvarına gittiğimde de giremiyorum. Biraz daha yan görev yaptım, ilerleme %79 oldu. %100 olunca
Arthur Morgan
ile oynayabiliyormuşuz. Böyle devam etsem, oyunu %100 yapıp
Arthur Morgan
ile oynayabilir miyim? Ve kaçıracağım Easter Egg gizem vb. var mı? Söyler misiniz?

Başlığın cevabı hayır.
Onu ben de biliyorum hikaye ve oyun ilerlemesi farklı şeyler fakat konuda belirttiğim gibi marko dragic ilk bölümünü yaptım ama ikinci bölümünü yapmadan bitirdim hikayeyi sonra marko dragic kısmı kayboldu oyun tamamlanmış mı saydı yoksa.
John
ile tekrar oynayıp %100 tamamlayabilecek miyim onu merak etmiştim.

Böyle birşeyi ilk defa sizden duydum. Ben oyunu %100 bitirdim fakat öyle birşey olmadı.
Büyük bir kanalın RDR 2 videosunda duymuştum ilginç öyle diyorsanız yok demek ki.

Onu ben de biliyorum hikaye ve oyun ilerlemesi farklı şeyler fakat konuda belirttiğim gibi marko dragic ilk bölümünü yaptım ama ikinci bölümünü yapmadan bitirdim hikayeyi sonra marko dragic kısmı kayboldu oyun tamamlanmış mı saydı yoksa.
John
ile tekrar oynayıp %100 tamamlayabilecek miyim onu merak etmiştim.

Büyük bir kanalın RDR 2 videosunda duymuştum ilginç öyle diyorsanız yok demek ki.

John'la bir süre sonra o görev açılıyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı