Yan hesap açmaya değer mi?

BayJax

Hectopat
Yer
HerYer Ayrıca Poşet
Daha fazla  
Yeni hesap açtım 4 maçta 2 Win 2 lose bronz 3 sizce yan hesapla mı oynayayım ya da Silver 2 %50W'in Rate'li hesapla mı oynayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten açmışsın. İnsanlar genelde şu hesaptan ban yersem bundan devam edeyim diye açıyor. Bir de belirli bir seviyeye gelip daha ilerleyemeyip yeni hesapla o seviyeye çıkarken aldığı zaferlerle kendini tatmin edenler var. Ben olsam sadece tekiyle oynardım. Elosuna bakınca çok da farklı değil benim gözümde.

Zaten açmışsın. İnsanlar genelde şu hesaptan ban yersem bundan devam edeyim diye açıyor. Bir de belirli bir seviyeye gelip daha ilerleyemeyip yeni hesapla o seviyeye çıkarken aldığı zaferlerle kendini tatmin edenler var. Ben olsam sadece tekiyle oynardım. Elosuna bakınca çok da farklı değil benim gözümde.
Birde şunu anlamıyorum silver 2 olan hesap her sezon demirden başlıyor niye böyle oluyor.

Yan hesap açmak işkencedir resmen 30 lvl kas ta sonra at derecelini bir de ilk leveller zaten çok sıkıcı en iyisi devam edin zaten o hesapta 30 level olana kadar bu hesapta Gold 3 falan olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı