Yan sanayi DualShock 4 alınır mı?

340TL'ye aldığınız üründe ölü bölge olmadığını mı söylüyorsunuz gerçekten?
Benimkinde yok. Sizinkinde varsa neresinde ölü bölge varmış?

Zaten replika. 1 yıl aynı modelden kullanıp bozulunca garantiyi yollayıp para iadesi alıp yenisini aldım. Çok uzun ömürlü değiller ama kullanışlı.

Benimkinde yok. Sizinkinde varsa neresinde ölü bölge varmış?

Zaten replika. 1 yıl aynı modelden kullanıp bozulunca garantiyi yollayıp para iadesi alıp yenisini aldım. Çok uzun ömürlü değiller ama kullanışlı.

Bende aynı üründen var demedim. Yorumlarda deadzone olduğu belirtilmiş, siz yok diyorsunuz.

Ekran görüntüsü 2022-12-06 100621.png

Bende aynı üründen var demedim. Yorumlarda deadzone olduğu belirtilmiş, siz yok diyorsunuz.
Deadzone oynamadığım için birşey diyemem. oynadığım mortal kombat 11, İnjustice 2, Fifa22 ve bazı hikayeli oyunlarda ölü bölge görmedim.

Hocam çok uzun süreli kullanmayacaksanız alabilirsiniz benim yan sanayi PS4 konsolum var 2. yılına girdi fakat R1 yavaştan gidiyor bir de araştırmadan almayın bazılarının geçikmesi çok oluyor.

Güzel bir inceleme olarak yazacağım bende ayni urunden alıştım mavi sefaf kasasindan stickleri acayip kötü hassasiyeti çok kötü orjinla gamepad kullandim cok cok iyiydi direk fark ediyor 1,2 ayin sonunda stickleri zaten bozuldu lakin stick bozulmasi degil tek anakartsal hata onu anladim stick hareket ettirince diğer stickte hareket algılıyor o kadar dandik yani. Almayin aldirmayin.

Geri
Yukarı