Yanaktaki ben nasıl geçer?

Ben doktora gitmiştim. Hemen orayı krem ile uyuşturdular 5 dakika içinde. 15 dakikada lazer ile sildiler yanağımdaki lekeyi. 3 aydan fazla oldu şu an ve hiçbir şey gözükmüyor, izi bile yok. Öncesinde yanağımdaki lekenin bir kısmına denedik ve 2 hafta bekledik, bir zaafım var mıdır diye. Hiçbir şey olmayınca da zaten bu seansı uyguladık. İyi ki yapmışım dedi, boşuna o kadar beklemişim. 15 dakikada sildiler hemen ya. 180TL falan tuttu sanırsam da bayağı pahalı bir özel hastanede yaptığım içindir belki de. Ona rağmen ucuz bence.

Ben doktora gitmiştim. Hemen orayı krem ile uyuşturdular 5 dakika içinde. 15 dakikada lazer ile sildiler yanağımdaki lekeyi. 3 aydan fazla oldu şu an ve hiçbir şey gözükmüyor, izi bile yok. Öncesinde yanağımdaki lekenin bir kısmına denedik ve 2 hafta bekledik, bir zaafım var mıdır diye. Hiçbir şey olmayınca da zaten bu seansı uyguladık. İyi ki yapmışım dedi, boşuna o kadar beklemişim. 15 dakikada sildiler hemen ya. 180TL falan tuttu sanırsam da bayağı pahalı bir özel hastanede yaptığım içindir belki de. Ona rağmen ucuz bence.

Kaç yaşındasınız?

16 yaşında yaptırdım.
Yanağınızdaki benleriniz ne kadar büyüklükteydi ve kaç tanesini aldırdınız?

Benleriniz et beni miydi yani dokununca hissettiğiniz kabarık benler miydi yoksa cilt beni mi yani dokunduğunuzda asla hissedemeyeceğiniz benlerden miydi?

Çok fazla ben aldırdıysanız kaçı et beni kaçı cilt beni idi?

Yaptıralı tam olarak ne kadar oldu ve şu an durum nedir?

Benin alındığı yerde delik çukur var mı iz var mı yoksa sanki daha önce hiç ben yokmuş gibi mi?

Hangi özel doktora gittiniz istanbulda mı gittiniz?

Ayrıca 180 TL'ye sadece bir tane mi ben sildirdiniz/yaktırdınız lazer ile?

Fiyat politikası nedir gittiğiniz yerin?

Yeni konular

Geri
Yukarı