Excalibur G770 anakart tamiri ne kadar tutar?

Önerim pc

Decapat
Daha fazla  
Excalibur bilgisayarım USB çoklayıcı yüzünden anakart şase yaptı büyük ihtimalle. Sizce tahmini ne kadar fiyat çıkarırlar (garantisi var)?

Merhaba, anakart şase ne oluyor acaba? USB çoklayıcı bende kullanıyorum bazen, merak ettim.

Merhaba, anakart şase ne oluyor acaba? USB çoklayıcı bende kullanıyorum bazen, merak ettim.

USB çoklayıcıyı yeni almıştım kusurlu ürün çıktı bende ilk açtığımda fark etmemiştim anakarta kısa devre yaptırdı. (şase yapmak kısa devre yapmaktır)

Konuyu görünce bende merak ettim. Halihazırda kullanmıyorum ama çoklayıcı almak niyetindeydim.

Kalitesiz USB çoklayıcı almayın ben ucuz aldım bilgisayarıma kısa devre yaptırdı alacaksanız kaliteli ürünlere yönelin derim ben düştüm siz düşmeyin.

USB çoklayıcıyı yeni almıştım kusurlu ürün çıktı bende ilk açtığımda fark etmemiştim anakarta kısa devre yaptırdı. (şase yapmak kısa devre yapmaktır)

Kalitesiz USB çoklayıcı almayın ben ucuz aldım bilgisayarıma kısa devre yaptırdı alacaksanız kaliteli ürünlere yönelin derim ben düştüm siz düşmeyin.
Senin adına üzüldüm. Ancak bu saatten alacağım kaliteli çoklayıcı 1000 tl olsa yine almam. Bu risk alınmaz ya.

Geri
Yukarı