"Yanlış Anlaşılan Köpekler" hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Saçmalıktan ibaret bir video bana göre, o kadar yanlış, kötü bilgi var ki. Çoğu köpek yeteneklerini sergilemek ve kalabalığa girmekten hoşlanır. Sahibini kurtaran milyonlarca köpek gördük. Şu kanalın aboneye bile sahip olmaması gerekiyor bana göre. Kendini köpek uzmanı falan sanıyor sanırsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bu adam öyle YouTube shorts elemanlarından biri değil. Adamın bu işin uzmanı olduğu belli gibi, kopeklerin eğitimi ve davranışları hakkında bilgi sahibi olduğu açık. Bazı konularda biraz abartıyor ama bu işleri bence. Köpek seviyorsa seviyordur bunun altında bunun için yaptı şunun için yaptı demeye bence gerek yok. Sadece bu videoda değil diğer her videoda çok detaya iniyor bence.

Bu adam bu repliğin tanımı yeminle :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ne dedi 😁 siz bu videoyu atınca kendimi ilkkan gibi hissettim :D

Neyin ne olduğunu sen veya biz bile bilmiyorken adamın verdiği bilgileri niye yalana çıkarıyoruz? bu bilgilerin doğru olup olmadığını doğruluyabildiğimiz zaman hareket etmek lazım.

• Beğen
İfadeler: 3ir
Saçmalıktan ibaret bir video bana göre, o kadar yanlış, kötü bilgi var ki. Çoğu köpek yeteneklerini sergilemek ve kalabalığa girmekten hoşlanır. Sahibini kurtaran milyonlarca köpek gördük. Şu kanalın aboneye bile sahip olmaması gerekiyor bana göre. Kendini köpek uzmanı falan sanıyor sanırsam.

Kendisi gerçekten de köpek uzmanı ve söyledikleri konusunda da haklı köpeğe göre herkes köpektir diğer videolarını da izleyin gerçekten hak vereceksiniz.

Neyin ne olduğunu sen veya biz bile bilmiyorken adamın verdiği bilgileri niye yalana çıkarıyoruz? bu bilgilerin doğru olup olmadığını doğruluyabildiğimiz zaman hareket etmek lazım.
Fazla dramatize ediyor sorun orda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı