Yanlış Anlaşılmayı Düzeltme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

amd007

Ziyaretçi
@Kerem Yaşar kardeşim ben İstek: Ban kaldırma | Technopat Sosyal bu konuda 300TL'ye APU adlı konu açmadım. Lüfen doğru düzgün okuyup mesaj at.

@albaywolf Evet aklısın. Cezalara takmamak lazım. Ama 30 gün yedim başlık yüzünden.

@MF "Önceki hesabınızda onca mesaja ulaşıp verilen uyarılara aldırış etmeden hala başlığı yazamıyorsanız 1 ay ceza almanız çok doğal." demişsiniz. Fakat hangi uyarı? Bana uyarı falan gelmiyor. Ayrıca yazdığım hatalı başlıkları göstererek bana yardımcı olabilirsin. Ki ben de anlayayım hatamı ve düzelmeye çalışayım.

@MF hesabım birleşecek demişsin. Teşekkür ederim. İsteğim şudur ki, bu hesabımı Agab isimli hesaba aktarman. Yani o hesabı bu hesaba değil. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, sanırım yanlış anlaşılmışım ama sorun çözüldü. Bu arada, ben şeker hastalığı sınırında olduğum için çok çabuk sinirlenip atarlanıyorum affedin lütfen.

O zaman haziranın ortasına kadar bekliyorum cezamın bitmesini. Fakat lütfen uyarıların gidip gitmediğine dikkat edin sayın @MF. Uyarı falan gelmediğini tekrar belirtmek isterim.

Dipnot: Sevgili yetkili arkadaşlar, Agab hesabım açılınca bu hesabı aktarırsanız sevinirim. Yoksa yeni bir Facebook hesabı açmak zorunda kalırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…