İstek: Ban kaldırma

• Konuyu başlatan amd007
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

amd007

Ziyaretçi
Arkadaşlar. Öncelikle söyleyeyim, bu 2. hesabım değildir. Facebook ile bağlandım.

Agab isimli hesabım, içeriğiyle ilgisi olmayan konu başlığı nedeniyle geçenlerde 1 ay ban yedi. Ne yazmışız alakası olmayan derken? Başlığa "Gel Kardeş AMD Bilgisayar 300TL" Yazıp içeriğe APU sistem mi istemişim? Onu geçtim, 1 ay ban nedir? İnsan uyarır, yetkili kişiler yanlışımızı düzeltmek için yok mu? Başlığı düzeltir, 1 gün ban verir benim bildiğim. Neyse, iyi günler. Gereğinin yapılmasını da rica ediyorum.

İstek: Ban kaldırma | Technopat Sosyal

Hiçbir mesaj atılmadan nedir konu kapatma huyu? Ayrıca hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam haklılar, düzgün bir forum lazım. Fakat yanlışlıkla fazla ban atılmış olabilir mi? Sadece yanlış başlık nedeniyle (kanıt bile gösterilmeden ceza atılma olayı beni bende alıyor)(Herhangi bir konumda da yanlış başlık yazdığımı düşünmedim) 30 gün ban atılmaz ki kardeşim. 1 gün atılır eyvallah.

Arkadaşlar ben de bu konudan muzdaribim. Geçen @MF isimli kendini yönetici sanan Adalet Timsali (!) şahıs bana ceza verdi. Cezanın sebebi yazım hatası olan bir mesajı alıntıladım diye. Tamam kabul ediyorum kurallarda bu suçsa uymak zorundayız fakat yazıyı yanlış yazan arkadaş ban yemiyor ben bir günlük ban yiyorum.

Ben derdimi anlatmak için yazamıyorum ama yazım hatası yapan şahıs istediği gibi yazıp çizmeye devam ediyor. Şimdi eğer burada bir ayrımcılık varsa sormak istiyorum bazıları ayrıcalıklı mı? Yoksa hepimiz kardeş miyiz. Lütfen forumdan yetkili bir kişi (ama rica ediyorum kendini yetkili sananlardan olmasın) çıksın bana desin ki sen bu cezayı aldın ama asıl suçu işleyen de bu cezayı aldı veya desin ki bizde suça ceza yok propagandaya ceza var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurallar belli ve katı. Uymazsanız ceza yersiniz. Technopat için üye kavramı ne ise ona göre davranan üyelere değer veriyoruz.

Kurallar belli ve katı. Uymazsanız ceza yersiniz. Technopat için üye kavramı ne ise ona göre davranan üyelere değer veriyoruz.

Tamam arkadaşım ben cezama razıyım ona bir şey demiyorum ama madem yazım hatasını alıntıladığım için suçluyum Eyvallah ama yazım hatası yapanın suçu yok yani öylemi. Ben buradaki tezatı anlatmaya çalışıyorum.

Bana ceza veriyorsun ama suçu işleyene neden ceza vermiyorsun. Yoksa ayrımcılık mı yapılıyor. Torpil olayı buralara kadar mı girdi?

300 tl lik apu sistem demişsin. Dalga geçiyorsun, sonra niye ceza yedim diyorsun.

Bu kadar kızmayın arkadaşlar sakin olun. 3 bin küsür mesajım var haftada 1 gün mutlaka ceza alıyorum. Burası sanal bir platform ve o kadar da abartılacak bir durum yok. Ben de bazı şeylere kızıyorum ama kafaya takmamak lazım.

Bu sosyalde moderatörler olmasa düzen diye bir şey olmaz.
Ayrıca burada her üyeye değer verilir ayrım yapılmaz.

@burakk__ Öncelikle kafanıza göre hikaye uydurup kendinizi savunamazsınız. Alıntı yaptığınız mesajın sahibi zaten o an cezalıydı.

@Silinen üye Önceki hesabınızda onca mesaja ulaşıp verilen uyarılara aldırış etmeden hala başlığı yazamıyorsanız 1 ay ceza almanız çok doğal.

Hesaplarınız birleştirildi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı