Yanlış kaynamış buruna doktor ne yapabilir?

Blax4

Hectopat
Yer
Ankara
Arkadaşlar, ilk öncelikle şöyle izah edeyim. 1.sınıfta bisiklet sürerken bisiklet gidonunun yanındaki demiri burnuma giriyor ve hatırladığım kadarı ile deli gibi kanıyordu. Neyse 6.sınıfa geldim bu sefer de yataktan yüz üstü düştüm ve burnum daha kötü bir hal almaya başladı. Şu an 11'e geçtim son 1 yıldır etkin olarak neredeyse her sabah burun kanaması, burunda ağrı olarak uyanıyorum ve cidden bu burnumdaki ağrılar çok fazla ve burnumun görüntüsü çok kötü. Doktora gitsem ne gibi tedavi uygulayabilir? Ayrıca rahat nefeste alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ilk öncelikle şöyle izah edeyim. 1.sınıfta bisiklet sürerken bisiklet gidonunun yanındaki demiri burnuma giriyor ve hatırladığım kadarı ile deli gibi kanıyordu. Neyse 6.sınıfa geldim bu sefer de yataktan yüz üstü düştüm ve burnum daha kötü bir hal almaya başladı. Şu an 11'e geçtim son 1 yıldır etkin olarak neredeyse her sabah burun kanaması, burunda ağrı olarak uyanıyorum ve cidden bu burnumdaki ağrılar çok fazla ve burnumun görüntüsü çok kötü. Doktora gitsem ne gibi tedavi uygulayabilir? Ayrıca rahat nefeste alamıyorum.

Seni korkutmak gibi olmasın ama benim bildigim kadarıyla yanlış kaynayan kemigi yeniden kırıp doktor kontrolünde kaynıyor. Bahsettigin nefes alamama her gün kanaması vs ciddi bir sorun hemen doktora gitmende yarar var.

Doktora gittiniz mi?

Hocam yanlış anlamayın, bizler burada fikrimizi söyleyebiliriz, sağlık konusunda olduğu için fikirlerimizin doğruluk payı çok düşük olacaktır. Bu konuda fikrimi söylemek kaçınırım, sizin doktorların fikrine ihtiyacınız var gibi görünüyor.

Hayır hangi bölüme gideceğimi bilmiyorum.

Hastaneye gidip söyleyin ya kulak burun boğaza ya da estetikle kim ilgileniyorsa oraya yönlendirirler. Burun bu önemli bir şey niye hemen hastaneye gitmeyip konu açıyorsunuz?

Hastaneye gidip söyleyin ya kulak burun boğaza ya da estetikle kim ilgileniyorsa oraya yönlendirirler. Burun bu önemli bir şey niye hemen hastaneye gitmeyip konu açıyorsunuz?

Hocam annem ve babam şu an şehir dışında. Teşekkür ederim konuyla ilgili bilgi vereceğim. Kulak burun boğaza randevumu alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı