Yanlış numaraya gelen mesaj

Perry

Picopat
Yer
Patagonya
Annemin telefonuna bir mesaj gelmiş, İzmir'de adam define bulmuş ama mesajı yanlış kişiye atmış. Bizim buralarda Lidya hazineleri falan bol olduğundan çok çıkıyor bunlar. İhbar ettim en azından kaçakçılığı yapılmasın ülkemize kalsın diye. Zaten belli yüzdesini bulana veriyorlar. Bakalım ne çıkacak?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-29-12-52-24.jpg
    Screenshot_2020-11-29-12-52-24.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 183
Annemin telefonuna bir mesaj gelmiş, İzmir'de adam define bulmuş ama mesajı yanlış kişiye atmış. Bizim buralarda Lidya hazineleri falan bol olduğundan çok çıkıyor bunlar. İhbar ettim en azından kaçakçılığı yapılmasın ülkemize kalsın diye. Zaten belli yüzdesini bulana veriyorlar. Bakalım ne çıkacak?
Kaçakcı avlama vakti av mevsimi :D.

Bu mesajı yazan kişi kesinlikle 1 hafta ban yerdi :D Dolandırıcı olduğunu düşünüyorum.

Yazık ya adam nasıl da sevinmiş, ben olsam ihbar etmeye kıyamazdım. 😀
Etmek lazım yurtdışına kaçırmılyacağı ne malum malasef kaşıkçı elması gibi hazineler bu yüzden elden göçtü gitti.
Bu mesajı yazan kişi Technopat'tan kesinlikle 1 hafta ban yerdi :D Dolandırıcı olduğunu düşünüyorum.
Hayırlı olsun kaçakcı banladın ban hammere sağlık :).

Buna kaçakçılık demek doğru mu emin değilim. Çünkü o dönemki devlet şu an yok ve o dönem ki para birimi de şu an geçerli değil. Her yanından tutsan elinde kalıyor. Evet ecdadımızın malı ama bulan kişi de belki bir karşılığı olur diye sevinmiş. Şimdi burada ahkam kesen üyeler eminim yapmayacakda vardır da bir çoğu evinde böyle bir şey bulsa gidip devlete vereceğinden şüpheliyim. (Sözüm meclisten dışarı)

Yeni konular

Geri
Yukarı