Yanlış parola yüzünden sistem geri yükleme yapılmıyor

moi

Femtopat
Bilgisayarımı geri yükleme yapmak için geri yükleme menüsüne girdim. Şifremi oradan kayıtlı olan Microsoft hesabımı sectim şifresini doğru girmeme rağmen yanlış girdin diyor, bu nedenle şifreyi değiştirdim tekrar giriş yapmayı denediğimde ise tekrardan yanlış dedi, oysaki şifreyi daha 5 dk önce değiştirmiştim anlayamadığım bir olay yardımıcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• dsadas.jpg
    dsadas.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 455
Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft hesapları @hotmail veya @outlook ile bitmesi gerekmiyor mu? Siz Gmail hesabınızla girmeye çalışıyorsunuz.
Gmail de kabul ediyor yanlışım yoksa. Gmail şifresi ile denesin. Ya da boş dene bir de.

Microsoft hesabınızın şifresini değiştiriyorsunuz aslında bilgisiyardan Microsoft hesabınızdan çıkış yapın ve çıkış yaptığınız gibi sizden yeni bir kullanıcı ismi ve şifre girmenizi isteyecektir ileri deyip geçebilirsiniz daha sonra aynı geri yükleme ekranına geri dönün ve tekrar deneyin.

Microsoft hesabınızın şifresini değiştiriyorsunuz aslında bilgisiyardan Microsoft hesabınızdan çıkış yapın ve çıkış yaptığınız gibi sizden yeni bir kullanıcı ismi ve şifre girmenizi isteyecektir ileri deyip geçebilirsiniz daha sonra aynı geri yükleme ekranına geri dönün ve tekrar deneyin.
cıkış yaptım deniyorum şuanda

cıkış nasıl yapabilirim?
Ayarlardan hesap sekmesine gidin ve orda Microsoft hesabınız ve isminiz yazacaktır çıkış yap butonuna tıklayınız önünüze hesap oluşturma ekranı gelecektir çünkü eski hesaptan çıkış yaptınız daha sonra isterseniz şifre ve kullanıcı adınızı belirleyip ileriye tıklayınız ve tekrar geri yükleme ekranına dönün ve tekrar deneyin

Ayarlardan hesap sekmesine gidin ve orda Microsoft hesabınız ve isminiz yazacaktır çıkış yap butonuna tıklayınız önünüze hesap oluşturma ekranı gelecektir çünkü eski hesaptan çıkış yaptınız daha sonra isterseniz şifre ve kullanıcı adınızı belirleyip ileriye tıklayınız ve tekrar geri yükleme ekranına dönün ve tekrar deneyin
teşşekürler dostum cok yardımcı oldun .

Yeni konular

Geri
Yukarı