Yanlışlıkla 112'yi aradım

mami2341

Decapat
Nasıl aradım inanın bende bilmiyorum ama sabahın köründe kalkmış uykulu vaziyette elimde telefonla 112 beni ararken buldum kendimi. Uykulu bir vaziyette olduğum için de açmadım kapattım. Telefon acil durum SOS'den mı aradı yoksa yanlışlıkla ben mi aradım onu da bilmiyorum. Ama geri aradılar beni. Bir şey olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220108_072554_com.huawei.contacts.jpg
    Screenshot_20220108_072554_com.huawei.contacts.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 1.218
Nasıl aradım inanın bende bilmiyorum ama sabahın köründe kalkmış uykulu vaziyette elimde telefonla 112 beni ararken buldum kendimi. Uykulu bir vaziyette olduğum için de açmadım kapattım. Telefon acil durum SOS'den mı aradı yoksa yanlışlıkla ben mi aradım onu da bilmiyorum. Ama geri aradılar beni. Bir şey olur mu?
Olmaz, merak etmeyin çok peşine düşmüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bana da olmuştu. Açtığımda acil bir durum olup olmadığını sordu. Yanlışlıkla aradığımı söyleyip kapattım.

Aynısı bana da oldu telefon kafayı yedi ve durduk yere acil yardımı aradı tabii ben o sırada telefona söverken bir baktım biri konusuyor utancımdan durumu anlattım ve kapadım bu kadar.

Hiçbir şey olmaz. Yanlış aradığında cevap verirseler özür dilerim yanlışlıkla aradım söyle. Merak etme, çok takmazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı