Yanlışlıkla 112'yi aradım

Benim Babaannemin telefonunun dokunmatiği biraz kötüydü. Zar zor dokunuyordun yani. Daha sonra Acil Durum modunu denemeye kalktım bir anda aramaya başladı. Bir saat kapatmaya çalıştım kapatana kadar terler aktı benden.

Bu ülkedeki bazı insanlar yüzünden 112'ye gerçek aramalardan çok sahte aramalar geliyor. Çok da dertlenmene gerek yok yani, en fazla geri ararlar sen de durumu açıklarsın olur biter.

Bu ülkedeki bazı insanlar yüzünden 112'ye gerçek aramalardan çok sahte aramalar geliyor. Çok da dertlenmene gerek yok yani, en fazla geri ararlar sen de durumu açıklarsın olur biter.

İyi o zaman gerçekten hayatımda ilk defa aradım bundan sonrada aramayı ihtiyacım olmaz inşallah.

Büyük ihtimalle geri arayacaklardır. Eğer böyle bir durum tekrar yaşanırsa telefonu hemen kapatmak yerine bekleyin ve yanlışlıkla aradığınızı belirtin.

Evine bu adamı yollarlarsa açma kapıyı.

Eki Görüntüle 1456496
M̶̨̢̨̡̛̙̰̗̣͔̗̰̱͙̒̒́̂̓̿̉̅̓̊̂͠͝e̵̱̝̋̋͠͝n̸̪̜͚͕̋͊̂t̸̛̛̬͉̪̀̓̎̇̐͗͐̄͒͆ạ̷͔̥͗̊̐͂̏͋͋͒̚̕l̷̗͈̔̾̈͛̓̎̾̆́͑̌͂̔̂͗ͅ ̵̡̰̠̹̱̩̠͚̥͊̈̈͌͋͜͜ͅç̴̖̟̭͍̺̗̯͙̯͕͕̝̽͗̍͆̊̐͊̉̇̚͘͜͠ͅö̷̭̮͉͐̆̉͂̽̒̐̿͒̑̽̑͐k̷̖̣̹̂̌͌̿̇̕͝͠ü̸̞̟̤̩̥̃͋̉̇̀͐̑̂̾ṉ̷̄̈́̀͗̍̇͗͆̚͝ţ̷̨̧̣̗͍̤̣͕͇͓͈̪̱̏̑̔̒̔͘͝ư̸͈͉͓͎̻͎̟̠̲̜̣͓̤͎̞̈͋͛̿̍̓̀̏́͘͝

Yeni konular

Geri
Yukarı