Yanlışlıkla bisikletimle kediye çarptım

Sizi çok iyi anlıyorum. Çok teşekkür ederim hocam.

Kendini üzme. Olur böyle şeyler. Senin hatan değil yani kedi bir anda önüne çıkınca ne yapabilirsin. Ama kediyi giderken gördüysen bir kanama vs yoksa büyük ihtimalle iyidir. Koşarken bir sıkıntı yoksa orada olmadığım için bir şey diyemem.

Hocam bence bunun üzerine içinizi rahatlatmak için sokakta gördüğünüz çoğu kediye eğer elinizde imkan varsa süt veya yiyecek verin. Onları bunu yerken veya içerken görmeniz sizi bir nebze de olsa rahatlatacaktır bence.

Hocam ama süt verirken süte su karıştırılmalı yoksa kediye ağır gelir.

Bu olayı dün yaşadım. Dünden beridir konusunu açıp açmama arasında gelip gidiyordum. En son dayanamadım, konu açtım. Çünkü bazıları duyar kasmak için böyle bir konu açtığımı zannedecek. Fakat hayvanlara karşı acayip hassas birisiyim. Aç bir hayvan görünce bile kendimi rezalet hissediyorum. Neyse ;

Olayı dün sahilde bisiklet ile gezerken bir kafenin önünde yaşadım. Normal ve gayet rahat bir şekilde bisikletimi sürüyordum. Bir anda kafenin içinden bir kedi fırladı. Kedinin neden koştuğunu ilk başta anlamasamda sonradan arkadan koşan köpeği görünce anladım. Kedi hızla benim önümden geçmeye çalıştı. Bir anda önüme atladığı için ben de fren yapamadım. Kediye önce ön teker ile orta denilebilecek bir hız ile çarptım. Sonra kedi o çarpma etkisiyle hafif sağa savrulup bir de arka tekere çok azıcık kafasını çarptı. Sonra da hemen oradan uzaklaştı. Hemen bir arabanın altına girip kaçtı. O sırada ne yapacağımı bilmediğim için bisiklette bir 5-10 saniye oturup etrafa bakındım. Sonra kafam geri gelince hemen bisikleti yere atıp kediyi aradım. Ama bulamadım. Kaçmıştı bile. Hala o kediyi düşünüyorum.

Tek amacım içimi dökmekti. En azından rahatladım. Birazcık moral, bana çok iyi gelirdi aslında. 🙂
Bisiklete bişe oldumu? 😁 şaka yapıyorum tabikide fakat kedi kaçtı uzaklaştı demişsiniz.O zaman onun durumu gayet iyidir çünkü yarası falan olsa öyle kaçıp gidemez yani bir sıkıntısı yoktur boşuna üzmeyin kendinizi.

Geri
Yukarı