Yanlışlıkla bn teknoloji anonim şirketine Fast yapmak

5thAvenue

Decipat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat - Maliye
Yapı Kredi hesabimdan yanlışlıkla bn teknoloji anonim şirketine EFT Fast yaptım, paramin bankadan iade talebini istedim ama karşıya ulaşın dediler bende ulaşamıyorum numaraları yok doğru düzgün. Kaptırdık mi parayı yani?

Son düzenleyen: Moderatör:
Para transferi yaparken can sıkıcı ama bu gibi durumlarında önüne geçme amaçlı olan onay işlemlerini gerçekleştirdiğiniz için paranızı anında geri alamazsınız.

Bu durumda iki seçeneğiniz var;
  • İlki, bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçersiniz, onlarda parayı gönderdiğiniz kişiye ulaşıp durumu anlatır ve karşı tarın insiyatifine kalmış bir şekilde paranızı geri alma veya alamama durumunuz olur.
  • İkincisi, bu durum hakkında yasal yollara başvurabilirsiniz ama bu yollada yüzde yüz bir şekilde paranızı alamazsınız. Kaldı ki bu yolla yapacağınız avukat masraflarını vs. kabaca düşünürseniz eğer gönderim yaptığınız tutar o tutardan çok daha az ise pek bir şey elde edemezsiniz.
lütfen bir dahaki para transfer işlemlerinizde hızlı davranmayın.

Ulaşamıyorum numaraları yok doğru düzgün.

Bahsettiğiniz yeri İTO'da ticari ünvan olarak aratınca oranın Binance olduğu çıkıyor. Eğer oraysa, muhtemelen orada kayıtlı bir işleminiz yoksa paranız otomatik olarak iade edilebilir ama yine de emin olmak için oranın destek ekibi ile görüşmeyi deneyin.

Para transferi yaparken can sıkıcı ama bu gibi durumlarında önüne geçme amaçlı olan onay işlemlerini gerçekleştirdiğiniz için paranızı anında geri alamazsınız.

Bu durumda iki seçeneğiniz var;
  • İlki, bankanızın müşteri hizmetleri ile iletişime geçersiniz, onlarda parayı gönderdiğiniz kişiye ulaşıp durumu anlatır ve karşı tarın insiyatifine kalmış bir şekilde paranızı geri alma veya alamama durumunuz olur.
  • İkincisi, bu durum hakkında yasal yollara başvurabilirsiniz ama bu yollada yüzde yüz bir şekilde paranızı alamazsınız. Kaldı ki bu yolla yapacağınız avukat masraflarını vs. kabaca düşünürseniz eğer gönderim yaptığınız tutar o tutardan çok daha az ise pek bir şey elde edemezsiniz.
lütfen bir dahaki para transfer işlemlerinizde hızlı davranmayın.

Bahsettiğiniz yeri İTO'da ticari unvan olarak aratınca oranın Binance olduğu çıkıyor. Eğer oraysa, muhtemelen orada kayıtlı bir işleminiz yoksa paranız otomatik olarak iade edilebilir ama yine de emin olmak için oranın destek ekibi ile görüşmeyi deneyin.

Bn Teknoloji yani Binance'i aradim ama meşgul hatlari, ben zaten iade talebini oluşturdum Yapı Kredi'den ama karşı tarafa ulaşamıyorum.

Bn teknoloji yani Binance'i aradim ama meşgul hatlari, ben zaten iade talebini oluşturdum Yapı Kredi'den ama karşı tarafa ulaşamıyorum.

Sayfasında canlı destek olduğu yazıyor. Robot değilse oraya bir danışın, en azından ulaşabileceğiniz bir numara veya mail adresi alabilirsiniz.

Sayfasında canlı destek olduğu yazıyor. Robot değilse oraya bir danışın, en azından ulaşabileceğiniz bir numara veya mail adresi alabilirsiniz.

Teşekkürler dostum.
Önceden açtığım Binance hesabına para gitmis oradan banka hesabıma aktaracağım da nasıl olacak?

Aktardım dostum, yardımın için teşekkür ederim. Bana fikir verdin bende hatırladım hesabıma gitmiş. Önceden para göndermişim coin için o da eklenmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim, çözebilmene sevindim 😊

Geri
Yukarı