Yanlışlıkla disk D'yi biçimlendirmek

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Format atarken yanlışlıkla yerel disk D'yi biçimlendirdim, bilgiler önemli degil de bir zararı var mı? Windows disk C'ye kurulu ama fark ettiğim şey disk D'de program files gibi dosyalar yok. Bu bir sorun mu?
Yani disk D bomboş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır biçimlendirdiğin için dosyalar silindi, sıkıntı olmaz.

Biçimlendirdiğiniz için her şey silindi zaten. Yani hiçbir dosya olmaması normal. Program files gibi dosyalar Windows'un kurulduğu dizine otomatik açılır. D sürücüsüne siz istediğinizi kurup kullanabilirsiniz, bir problem yok.

Biçimlendirdiğiniz için her şey silindi zaten. Yani hiçbir dosya olmaması normal. Program files gibi dosyalar Windows'un kurulduğu dizine otomatik açılır. D sürücüsüne siz istediğinizi kurup kullanabilirsiniz, bir problem yok.
teşekkürler

Şimdi fark ettim yerel disk D'ye kurulum yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı