Yanlışlıkla esenler otogarının alt katına inmem

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
İstanbul'a üniversite vasıtasıyla ilk gelişimin 2 hafta sonrası Bursa'ya dönmek için Esenler Otogarına gitmiştim. Peronlar kenar binaların arka kısmında kaldığı için peron falan göremediğimden, otogara metro vasıtasıyla geldiğimden otogarın alt katında bir takım insan ve bir sürü otobüs görmüştüm.

Bu sebepten peronların orada olduğunu sanıp gördüğüm ilk merdivenden en alt kata doğru indim. Biraz yürüdüm, zaten az olan ışık ben yürüdükçe zifiri karanlık hale geliyordu. 5,10 dakika etrafta dolaşıp bakındıktan sonra ufukta bir ışık ve 2 kişiyi gördüm ve geç olsa da peronların yerini sormak o zaman aklıma geldi.

İki adam bana garip şekilde baktılar ve yukarıyı işaret ettiler. Peronlar bulup otobüse bindiğimde Esenler Otogarını biraz araştırdım ve ne kadar tehlikeli olduğunu (özellikle alt kartların) girenin çıkmadığını, insanların kaybolduğunu, cesetlerin yalnızca çürüyüp koku yaymaya başladığında fark edildiğini okudum ve izledim.

Böyle bir olay yaşayıp şu an burada bunu yazmam bile mucize sanırım. Esenler Otogarının aslında nasıl bir yer olduğunu öğrendiğimde çok garip hissetmiştim. Şu an yine oradayım ve otobüsüm bekliyorum. Bu da başıma gelen garip bir olaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul'a üniversite vasıtasıyla ilk gelişimin 2 hafta sonrası Bursa'ya dönmek için esenler otogarına gitmiştim. Peronlar kenar binaların arka kısmında kaldığı için peron falan göremediğimden, otogara metro vasıtasıyla geldiğimden otogarın alt katında bir takım insan ve bir sürü otobüs görmüştüm.

Bu sebepten peronların orada olduğunu sanıp gördüğüm ilk merdivenden en alt kata doğru indim. Biraz yürüdüm, zaten az olan ışık ben yürüdükçe zifiri karanlık hale geliyordu. 5,10 dakika etrafta dolaşıp bakındıktan sonra ufukta bir ışık ve 2 kişiyi gördüm ve geç olsa da peronların yerini sormak o zaman aklıma geldi.

İki adam bana garip şekilde baktılar ve yukarıyı işaret ettiler. Peronlar bulup otobühocase bindiğimde esenler otogarını biraz araştırdım ve ne kadar tehlikeli olduğunu (özellikle alt kartların) girenin çıkmadığını, insanların kaybolduğunu, cesetlerin yalnızca çürüyüp koku yaymaya başladığında fark edildiğini okudum ve izledim.

Böyle bir olay yaşayıp şu an burada bunu yazmam bile mucize sanırım. Esenler otogarının aslında nasıl bir yer olduğunu öğrendiğimde çok garip hissetmiştim. Şu an yine oradayım ve otobüsüm bekliyorum. Bu da başıma gelen garip bir olaydı.

Hocam oralarda neler dönüyor neler Allah korumuş.

Geri
Yukarı