Yanlışlıkla HDD'yi sildim

ExaltedFALL

Zeptopat
Daha fazla  
Bir format atma videosunda gördüğüm adımları yapıyordum fakat galiba yanlış bir adım yapıp HDD'yi sildim ve Windows'a devam edemiyordum. Bilgisayarı kapatıp açtığımda ise karşıma "reboot and select proper boot device or insert boot Media in selected boot device and press a key" hatası çıkıyor yardım edebilecek birisi varsa detaylı bir şekilde anlatabilir mi?

USB de zaten Windows 10 kurulu değil mi? Disk silme ekranına nasıl geldin?

USB'siz format atıyordum. Normalde ben format atarken Windows'u ellemeden içindeki dosyalara atıyordum fakat internette bir videoya denk gelmiştim ve şöyle diyordu "USB'siz Windows'u tekrar yükleme" gibi bir şeydi pek hatırlamıyorum yaklaşık 3 ay oldu bende inanmıştım deneyeyim derken dalgınlıkla bütün diskleri sildim.

Yanlış hatırlamıyorsam setup.exe üzerinden kurulum yaparken bu ekran gelmiyor.

Ben yapıyordum, geliyordu diye hatırlıyorum.
USB'siz format atıyordum. Normalde ben format atarken Windows'u ellemeden içindeki dosyalara atıyordum fakat internette bir videoya denk gelmiştim ve şöyle diyordu "USB'siz Windows'u tekrar yükleme" gibi bir şeydi pek hatırlamıyorum yaklaşık 3 ay oldu bende inanmıştım deneyeyim derken dalgınlıkla bütün diskleri sildim.

Diskleri silmeden, Windows'u yükleseydiniz ve eski Windows.old'u silseydiniz olurdu.

Anladım. Maalesef tek çare USB hazırlayıp yeniden Windows yüklemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı