Yanlışlıkla illegal bir siteye girdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal tarayıcıdan girdiysen geçmişten silebilirsin.

Ben 3 sn girmiştim, telefonuma mesaj geldi, FBİ tarafından arama başlatılmış üzerime. Hocam, merak etmeyin, ülkede çok çalışkan olan insanlarımız var, onlar günde 36 saat giriyorlar bir şey olmuyor. Ama size önerim, bir daha girmeyin. Öyle siteler güvenlik açısından da, fiziksel açıdan da sizi olumsuz etkiliyor. İyi forumlar.

Merhabalar. Ben yanlışlıkla müstehcen görüntü barındıran bir siteye girdim. Bilerek yapmadım, kötü bir siteye girdiğimi anladığım an siteyi kapattım (1 saniyeden daha kısa süre). Yaşım küçük, bu yüzden çok korkuyorum. Bilerek yapmadım. Bir sorun olur mu? Komik gelebilir fakat konu kirliliği yapıyorsam çok özür dilerim. :(
Hiçbir şey olmaz korkmanıza gerek yok.
Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşılmışım. VPN açık değildi ve "bu siteye ulaşılamıyor" yazısı çıktı. Bundan bir şey olur mu diye soracaktım.
Hocam yapmayın :D

Merak etme sorun olmaz bilerek girmemişsin sonuçta keşke hekes senin gibi bunun kötü olduğunu bilse sen istemeden yapmana rağmen korkuyorsun ama bilerek ve isteyerek o sitelerde saatler geçiren kişiler bunun yanlış olduğunun farkında değil.

Merhabalar. Ben yanlışlıkla müstehcen görüntü barındıran bir siteye girdim. Bilerek yapmadım, kötü bir siteye girdiğimi anladığım an siteyi kapattım (1 saniyeden daha kısa süre). Yaşım küçük, bu yüzden çok korkuyorum. Bilerek yapmadım. Bir sorun olur mu? Komik gelebilir fakat konu kirliliği yapıyorsam çok özür dilerim. :(

O tür sitelere girmek neden illegal olsun? Müstehcen görüntüleri engelleyen devleti sorgula sen ilk önce.

Cocuk konuyu açali aylar olmuş ve bence anlamıştır artık sorun olmayacagini da niye illegal olmayacağını da. :D amma zorlamışsınız :D anlamıştır artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı