Yanlışlıkla izinleri bozdum

GraLeiMet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biraz ayarlarla oynamam gerekti ama bu bana sorunlar yarattı. Bilgisayarı sıfırlamadan izinleri nasıl eski hale getirebilirim? Yoksa format mı atmalıyım? Format atarsam sorunlar çözülür mü? Ayrı olarak aygıt yöneticisine girilmiyor. Bu uygulama güvenliğiniz için açılmıyor diyor.

Bilgisayar açıldıktan sonra hoparlör gidiyor düzey karıştırıcısına girip 5 saniye falan bekleyince düzeliyor. Kesilme yaşanır mı?
Hizmetler geç başlatılıyor olabilir. Bir sorun yaşatmaz ancak mevcut kullandığınız ses sürücünüzü güncel olsa dahi kaldırıp güncel olan sürümü tekrar kurunuz.

Hizmetler geç başlatılıyor olabilir. Bir sorun yaşatmaz ancak mevcut kullandığınız ses sürücünüzü güncel olsa dahi kaldırıp güncel olan sürümü tekrar kurunuz.

Her şey için sağ ol şimdi format attırmaya götürüyorum. Bilen kişi dedi ki. Attığın DLL dosyası trojanli olduğu için hizmetleri sıfırlayamazsın dedi. Kaspersky virüs algılamadı ama o dedi ki şu site ise virüslü dedi dediği gibi de oldu. Teşekkür ederim.

Her şey için sağ ol şimdi format attırmaya götürüyorum. Bilen kişi dedi ki. Attığın DLL dosyası trojanli olduğu için hizmetleri sıfırlayamazsın dedi. Kaspersky virüs algılamadı ama o dedi ki şu site ise virüslü dedi dediği gibi de oldu. Teşekkür ederim.
Formatınızı kendiniz atın, bilgisayarcılara format attırmak artık çok saçma. Hem KMSpico zımbırtısıyla da uğraşmazsınız.

Götürmeden önce buna da bir göz atın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı