Yanlışlıkla kart sipariş ettim

taktaktak

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Maximum'da dolaşırken zaten olmaz diye MaxiPara ön ödemeli karta başvurdum buraya kadar sorun yok sorun şu ben 18 yaş altındayım bu nasıl oluyor anlamadım benim çok önceden velim tarafından açılmış İş Bankası hesabım vardı ama kart başvurusu yapabileceğimi bilmiyordum.

D8B3942A-100D-4602-A722-2DD6819A4EF2.jpeg

Merhaba arkadaşlar, Maximum'da dolaşırken zaten olmaz diye MaxiPara ön ödemeli karta başvurdum buraya kadar sorun yok sorun şu ben 18 yaş altındayım bu nasıl oluyor anlamadım benim çok önceden velim tarafından açılmış İş Bankası hesabım vardı ama kart başvurusu yapabileceğimi bilmiyordum.

Eki Görüntüle 1710835
benimde aynı şekilde hesabım var ama kart alamıyorum birisi almak istemiyor alıyor birisi istiyor alamıyor

Veline söyle bankayı arayıp iptal talebinde bulunsunlar. Eğer kart kargoya verilmişse elinize ulaşınca bankaya gidip kapatırsınız.

Benim de aynı şekilde hesabım var ama kart alamıyorum birisi almak istemiyor alıyor birisi istiyor alamıyor.

Nasıl alamıyorsun.

Veline söyle bankayı arayıp iptal talebinde bulunsunlar. Eğer kart kargoya verilmişse elinize ulaşınca bankaya gidip kapatırsınız.

Zaten bu eski hesabımla havale EFT yapılmıyordu en azından bununla olur iyi oldu aslında.

Ailene söyle azar işitirsin ama iş büyümeden iptal ediliyorsa edilir.

Aileme söyledim bir şey demediler.

Bu kartı neden iade ediyorsun ki, kart zaten ön ödemeli. Ayrıca alışverişlerde MaxiPara kazandırıyor olması lazım. Yani senin karına olur.

Eki Görüntüle 1710835
Ön ödemeli kartın bir zararı yok. Neden sorun olsun. Sadece içerisine para atarsan kullanabileceğin bir kart değil mi? En fazla kartı kullanmak için ATM den para yatırman gerekir ondada en fazla komisyon alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı