Yanlışlıkla kendimi vurdum!

Hocam son kayıt 01.08.2023 19:28, ben bu kayıttan 3 gün sonra bir kıza açıldım ve kabul etmişti. Kararı değişebilir mi? Zaten 50'ye 50 şans.

Hocam MSI GDDR6X Brain var bende. Diğer parçalar hakkında bilgim yok maalesef
Hocam siz yine bu kayıtı alın sıkıntı olursa, o sıktığınız kayıttan devam edersiniz.

Poligon'da silahımla ateş ediyordum ve o da ne! Ateş ettiğim mermi hedef plakasından, duvara ve duvardan da benim kafama geldi! Ne yapabilirim???

Bir kere daha yapın, cildin ayarlarıyla oynarsınız hemencecik iyileşir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem geri yükleme yapın. Poligon ateş öncesi sağlığınıza geri dönersiniz. Ama tedbir amaçlı geri yüklemeden sonra avast ile bir virüs taraması yapmanızı da öneririm. Hala sorun olursa yeni beyin çipi alın. RTX-Brain çipler şuan sanırım piyasada 7-8k civarı. İndirimleri takip edin.

HESOYAM yazın. Hem de paranız olur.

Sistem geri yükleme yapın. Poligon ateş öncesi sağlığınıza geri dönersiniz. Ama tedbir amaçlı geri yüklemeden sonra avast ile bir virüs taraması yapmanızı da öneririm. Hala sorun olursa yeni beyin çipi alın. RTX-Brain çipler şuan sanırım piyasada 7-8k civarı. İndirimleri takip edin.
Hocam incebeyin.com'da indirim varmış alınır mı? Markası Rampage.

Yeni konular

Geri
Yukarı