Yanlışlıkla kulaklık aygıtını sildim nasıl geri getirilir?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar benim kullandığım kulaklıkta sesi %40 üstü yapınca kulaklıktan yüksek bir çınlama sesi geliyordu, ben de nasıl çözebilirim diye ayarları kurcalarken yanlışlıkla kulaklık aygıtını sildim. PC'de şu an sadece hoparlor aygıtı gözüküyor. Aygıt yöneticisinde bile kulaklık simgesi yok. Bunu nasıl geri getirebilirim? Teşekkürler.

Aygıt yöneticisinde yukarıda görünüm kısmı var. Oradan gizli aygıtları göstere tıklayın. Muhtemelen gözükecektir. Ayrıca donanım değişikliklerini tara da yapabilirsiniz.

Aygıt yöneticisinden donanım değişiklerini tara ya tıkla.

Aygıt yöneticisinde yukarıda görünüm kısmı var. Oradan gizli aygıtları göstere tıklayın. Muhtemelen gözükecektir. Ayrıca donanım değişikliklerini tara da yapabilirsiniz.

Hocam sizlerin dediği gibi yaptım donanım değişikliklerini tara dedim ve gizli aygıtları göster dedim ama hâla değişmedi. YouTube’da video izleyip test edim dedim ses gelmiyor ve kulaklık aygıtının özelliklerine girdiğimde böyle bir yazı çıktı. PC'yi yeniden başlatmayı deneyeceğim. Başka bir yolu var mı bunu düzeltmenin?
91901861-CE0A-4C4F-B799-6CB78EA7E2CF.jpeg

Sağ altaki ses butonuna sağ tıkla kayıttan yürütme aygıtları de oraya sağ tık yapıp devre dışı bırakılanları göster e bas sanırım olay bu.

Arkadaşlar benim kullandığım kulaklıkta sesi %40 üstü yapınca kulaklıktan yüksek bir çınlama sesi geliyordu, ben de nasıl çözebilirim diye ayarları kurcalarken yanlışlıkla kulaklık aygıtını sildim. PC'de şu an sadece hoparlor aygıtı gözüküyor. Aygıt yöneticisinde bile kulaklık simgesi yok. Bunu nasıl geri getirebilirim? Teşekkürler.

Abi şimdi denetım masası ses sıldıgın yere gel oraya. Sag tık devre dısı bırakılmıs aygıtları goster de, sol aşağıda ozellıkler var. Orada etkınlestır falan olur.

Hocam sizlerin dediği gibi yaptım donanım değişikliklerini tara dedim ve gizli aygıtları göster dedim ama hâla değişmedi. YouTube'da video izleyip test edim dedim ses gelmiyor ve kulaklık aygıtının özelliklerine girdiğimde böyle bir yazı çıktı. PC'yi yeniden başlatmayı deneyeceğim. Başka bir yolu var mı bunu düzeltmenin?Eki Görüntüle 714264

Hocam çözümü buldunuz mu? Bende sildim ama kesinlikle bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı