Yanlışlıkla "tarama verilerini temizle" kısmından şifrelerimi sildim

Blitzgott

Hectopat
Yer
Ankara
Arama geçmişini silerken yanlışlıkla kaydettiğim şifrelerimi ve diğer şeyleri sildim. Nasıl geri getireceğim?

sd.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:

clarkent

Picopat
Geçmiş olsun hocam. İlk başta Google hesapiniz kayitli miydi? Chrome'ye belki orada şifreleriniz vardir. Eger Google hesabinizda şifreleriniz yoksa gecmis olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Blitzgott

Blitzgott

Hectopat
Yer
Ankara
Neredeyse 3 saattir şifrelerimi kurtarmayı deniyorum, her şeyi denedim ama olmuyor yapacak bir şey yok sağlık olsun. Eğer Google desteğe attığım Mail'den de bir şey çıkmazsa artık hafızamı kullanıp şifrelerimi hatırlamaya çalışacağım, ilgilenip bakan herkese teşekkürler.

AytKrZ02

Hectopat
Neredeyse 3 saattir şifrelerimi kurtarmayı deniyorum, her şeyi denedim ama olmuyor yapacak bir şey yok sağlık olsun. Eğer Google desteğe attığım Mail'den de bir şey çıkmazsa artık hafızamı kullanıp şifrelerimi hatırlamaya çalışacağım, ilgilenip bakan herkese teşekkürler.
Kaç tane şifreniz vardıki ?

Furkanrew

Picopat
Şifreniz bulunan sitelerde "Şifremi Unuttum" diye bir şey yok mu?Hani hangi e-posta hesabıyla kayıt olmuşsanız ona şifre değiştirme şeyi gönderiyor

Yeni konular

Yukarı