Yanlışlıkla temp dosyası silindi

Devamlı olarak silmediğiniz sürece sıkıntı yok. Diskinizin okuma-yazma ömrünü azaltmış olursunuz, zaten yeniden oluşacak şeylerdir.

Tamam yardımlar için sağ olun sonuçta temp klasörü içinde iyi günler.
Devamlı olarak silmediğiniz sürece sıkıntı yok. Diskinizin okuma-yazma ömrünü azaltmış olursunuz, zaten yeniden oluşacak şeylerdir.

Hocam hangi aralıklarla temizliyim biraz titizim o konularda mesela boşta RAM kullanımım %12 geçerse sinirleniyorum :D

Tamam yardımlar için sağ olun sonuçta temp klasörü içinde iyi günler.

Hocam hangi aralıklarla temizliyim biraz titizim o konularda mesela boşta RAM kullanımım %12 geçerse sinirleniyorum :D
%10'lu kullanımı siz nasıl başardınız ya, kaç GB raminiz var? Benimkisi boşta ortalama %45 kullanıyor 2x8 olmasına rağmen 🤔

Ayrıca geçici dosyalar ram kullanmaz, ara sıra kontrol edin. 500Mb'ı geçtiğinde silin.

%10'lu kullanımı siz nasıl başardınız ya, kaç GB RAM'iniz var? Benimkisi boşta ortalama %45 kullanıyor 2x8 olmasına rağmen 🤔

Ayrıca geçici dosyalar RAM kullanmaz, ara sıra kontrol edin. 500 MB'ı geçtiğinde silin.

Hocam neredeyse 1 günümü gereksiz şeyleri kapatmakla uğraştım + laptop kullanıyorum Ryzen 7 4800H RX5600M var tavsiye ederim RTX 3090 da olsa gereksiz şeyleri kapatmak lazım 128 GB RAM de olsa :D üşenmiceksen hizmetlerden başla MSConfig'e kadar: Dşuan oyunlarda masaüstü RX 5600XT ile aynı performansı alıyorum laptopla.

Hocam neredeyse 1 günümü gereksiz şeyleri kapatmakla uğraştım + laptop kullanıyorum Ryzen 7 4800H RX5600M var tavsiye ederim RTX 3090 da olsa gereksiz şeyleri kapatmak lazım 128 GB RAM de olsa :D üşenmiceksen hizmetlerden başla MSConfig'e kadar: Dşuan oyunlarda masaüstü RX 5600XT ile aynı performansı alıyorum laptopla.
Zaten dediğiniz şeyleri aylar önce yaptım ona rağmen böyle, format istiyor ya.

128GB biraz fazla abartı olmamış mı, yapan firmayı tebrik etmek lazım😁. Dediğiniz şeyleri uygulamadan önce kullanım ortalama % kaçtı?

Geri
Yukarı