Yanlışlıkla virüslü siteye girmek

Güvenmediğimizden dolayı antivirüs programı kullanıyoruz

Antivirüslere de çok güvenmemek lazım dostum kendini fazla adama buna kendini güvenlik açısından geliştirmen en doğrusu. Örnek Avast kullanıcı verilerini sattığı ortaya çıktı.

Antivirüslere de çok güvenmemek lazım dostum kendini fazla adama buna kendini güvenlik açısından geliştirmen en doğrusu. Örnek Avast kullanıcı verilerini sattığı ortaya çıktı.

Doğru. Avast benim gözümde hiçbir işe yaramayan programdır. AVG de arkasından gelir.

Ne yazıkk ki sizinle aynı kanıda değilim virüs programı şart. Örnek; Bilmediğim siteden indirmeyi engelleyen Kaspersky Security Cloud Free.
Valla hocam antivirus programları bazen kendi kendini bile virüs olarak algılıyor. Yıllardır kurmadım, olanıda devre dışı bıraktım, indirmediğim ve girmediğim site yoktur nerdeyse. Şuana kadar ciddi bir sorunlada karşılaşmadım. Boşa yük olarak görüyorum ben bu programları ama fikrinizede saygı duyarım tabii herkes farklı bakış açısıyla bakıyor.

Görüşünüze katılmıyorum fakat saygı duyuyorum. Kişiden kişiye değişebilir, bilgisayarı nasıl? Kullandığınız ile alakalı bir durum. Bilinçli kullanıcılar genellikle antivirüs programı kurmaya gerek duymuyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…