Yanlışlıkla yavru kedimin kafasına bastım

Veterinere götürüp bir baktırın derim. Hasar görmüş olabilir.

Hala kızgın veya kahkaha atan var. 😅
Adam yanlışlıkla kafasına bastım diyor?
Komik mi?
Tansiyonunuz mu fırladı?

Bir saniye. Ne?

Geçmiş olsun hocam çok üzüldüm görünce hangi sebepten öldü kafasına basmanızla bir bağlantısı var mı?
Kafasına bastığım için öldü hocam maalesef. Hiç hareket edemiyordu yavrucak kafasını kaldıramıyordu bir yere gitmek istediğinde salyangozdan yavaş bir şekilde sürünerek gitmeye çalışıyordu. Benim yüzümden oldu ve mamasını koyduğum sırada yuvasından çıkardığım için çok pişmanım. Bu arada o kızgın falan atan arkadaşlara da şunu söyleyeyim. Ben kediyi sokaktan alırken ağlıyordu, hastaydı ve ölmek üzereydi. 3-4 ay boyunca besledim, gece sürekli ağlıyordu uyuyamıyordum ama sabrettim. Belli bir olgunluğa erişti, ağlamamaya başladı herşey güzel gidiyordu. Koskocaman ev almıştım ona, evi mamalarla doldurmuştum tuvalet ihtiyacını gidermesi için kum ayarlamıştım. Bebeğim gibi bakıyordum kendisine. Sokaktan almayıp doğanın kanunu diyerek o kediyi o halde sokakta bırakacak insanlar beni suçluyor, benim yardım isteğime kızgın emojisi atıyor. Yazık gerçekten.

Son düzenleme:
Bende bir kere kuşumun üstüne basıyordum yanlışlıkla son anda basmadım ama basmama rağmen kendimi o gün suçlu hissettim. Sadece kuşlarıma yem koymak için kolumu kırmış adamım evcil hayvan sevgisi hiçbir şeye paha biçilemez.

Gün geçtikçe kötü olmaya başladı veteriner müdahale edemeyeceğimiz kadar büyük bir travmaya sahip dedi. Başka veteriner de aynısını der diye düşündüm. Gün geçtikçe yemek yememeye başladı ve bir günün sabahı kontrol ettiğimde ölmüştü. Üzüntümden kahroldum hala onun vicdan azabını yaşıyorum. Mesaj yazan herkese teşekkürler.
Kalan fotoğrafları...

Şu an cennette hocam siz bilerek yapmamışsınız en azından şu an daha huzurlu. Sizin kedinizde artık o travmayı çekmiyor ve daha huzurlu. Demek istediğimi anlamışsınızdır zaten tekrardan başınız sağ olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı