Yanwen kargo Türkiye'de hangi kargo şirketiyle çalışıyor?

rybrak

Centipat
Merhaba satın aldığım sitede HepsiJet kargo olarak gözüküyordu Türkiye için, yanwen gönderiyor Çin'den kargomu, Türkiye'de acaba HepsiJet ile mi teslimat yapılacak acaba? Yoksa PTT ile mi yani yanwen kargo hangi kargo şirketiyle çalışıyor Türkiye'de? Veya Türkiye'de HepsiJet'ten başka bir kargo şirketiyle çalışması için değiştirtebiliyor muyum acaba?

Merhaba satın aldığım sitede HepsiJet kargo olarak gözüküyordu Türkiye için, yanwen gönderiyor Çin'den kargomu, Türkiye'de acaba HepsiJet ile mi teslimat yapılacak acaba? Yoksa PTT ile mi yani yanwen kargo hangi kargo şirketiyle çalışıyor Türkiye'de? Veya Türkiye'de HepsiJet'ten başka bir kargo şirketiyle çalışması için değiştirtebiliyor muyum acaba?
Çok bir bilgi sahibi değilim hocam ama bazı arkadaşlar Akko klavye satın almışlardı. WhatGeek üzerinden Yanwen PTT ile gelmişti diye hatırlıyorum.

Aldığınız yere bağlı. Hepsiburada yurt dışı ilanından aldıysanız HepsiJet getirebilir. Amazonunkiler aras ile geliyor, AliExpress kargolarını da PTT getiriyor.

Değişiyor. Hangi platformdan aldınız?

hocam açıkcası öyle aliexpress falan değil PolyTrend . co adlı bir websiteden almıştım zaten şirket ingiltereye bağlı.
PTT ile gelmesi olası. Onun haricinde sitelerine vs. araştırdım ama bulamadım.

Geri
Yukarı