Yapay zeka bir dini seçerse cennetine girebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki onlarda Allah'a inanıyor değil mi? İslamdaki tanrı onlara yasak koyuyor ve buna uyuyorlar. Ne garip?

Demek ki o %80 akıllı. Diğer katolik olayında inan %20 İslam'ı seçerdim.
Evet aynen. Onlarda aynı tanrıya inanıyorlar. Neden garip olsun ki? Akıllı veya saçmalık değil bence. Onlar o şekilde inanıyor sen bu şekilde. Bu kadar basit.
Konu fazla dağıldı. Kilitlenmeden bir son mu verilse acaba bu tartışmaya?
Yok bence kilitlenmesin. Ben @NothingAtHere 'ın fikirlerini ve savunmasını mantıklı buluyorum o yüzden devam etmesini istiyorum. Umarım açık görüşlü olmayan birisi bu konuyu kilitlemez ve güzel sohbetimiz kapanmaz.

Ortaya attigi iddiayi kanitlayamayan ispat yukumlulugunden muaf dindarlarin, kendilerine karsi cikanlara kanit sormasi sacmaligi ile yuz goz olmayi birakali cok oluyor, yardimci olamayacagim.

Ciddi ciddi dini bir inancin, deterministik 1/0 reprezentasyonu ile ifade edilebilecegini dusunuyorsan sana hayatta basarilar dilemekten fazlasi gelmiyor elimden : )
Gece gece soyle seyler atmayin, etkileniyoruz.

Sanırım öyle düşünmüyor. Artık farklı bir şeyi tartışıyorlar.

Asla. Din inanç tarzı mıdır? Peygamberimizden sonrası ayrı bir olay. Dedim zaten hırsızın Müslüman'ım demesi gibi.

Sanırım öyle düşünmüyor. Artık farklı bir şeyi tartışıyorlar.

Supheye mahal vermeyecek, hatlari kesin belli olan her sey 1 ve 0 ile reprezente edilebilir. Tam olarak bunu iddia ediyor kendisi farkinda olmadan.

Ne yazmışım? Peki
@painkiller ve sen. Okudunuz mu?

Konu Zaytung haberi gibi...
Biz Türklerden korkulur, tartışılan konuya bak ya! SS alıp arşivime atıp ileride bu konuyu çocuklarıma göstermeyi planlıyorum! "İşte evladım, biz böyle bir milletttik işte" filan Ne muhabbet döner heee!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…