Yapay zeka ile oluşturduğum kadın karakterleri

Evet midjourneydi hocam yapay zeka güzel çiziyor ama insanları çizmeye gelince çarpık çurpuk yapıyor bazen o sorunuda çözebilirlerse mükemmel olur.

Doğru prompt bulmak zor daha doğrusu midjourney ile oluşturduğum bazı çizimler.
Witcher 3 Triss denemesi :D

Akinbeyydk14_Macro-Shot_MacrophotographyGround-Shot_Ground-Shot_3135e617-22d6-4af8-95f8-3f9932...png

Akinbeyydk14_Macro-Shot_MacrophotographyGround-Shot_Ground-Shot_3135e617-22d6-4af8-95f8-3f9932...png

Akinbeyydk14_Macro-Shot_MacrophotographyGround-Shot_Ground-Shot_bf06b48d-28dd-487a-9c83-984e70...png

Akinbeyydk14_Macro-Shot_MacrophotographyGround-Shot_Ground-Shot_bf06b48d-28dd-487a-9c83-984e70...png

Yüz hatlarının doğru olması için ayrıca bir şeyler yazdınızmı hocam ben 60 resim falan yapmışımdır midjourneyde ama yüz hatlarını genellikle çizemiyor.

Vallahi tam hatırlamıyorum ama 300'den fazla denemişimdir. Son paylaşmış olduğum çizimlerdeki promptları hatıralmıyorum maalesef zaten şu an midjourney kullanmıyorum ama gene de paylaşıyım kullandığım promptları.
Human face, human eyes, human body, human face, face model isim ,hyperdetailed photography,

Vallahi tam hatırlamıyorum ama 300'den fazla denemişimdir. Son paylaşmış olduğum çizimlerdeki promptları hatıralmıyorum maalesef zaten şu an midjourney kullanmıyorum ama gene de paylaşıyım kullandığım promptları.
Human face, human eyes, human body, human face, face model isim,hyperdetailed photography,

Teşekkürler hocam şimdi gidip bir tur daha deniyeyim ücretsiz hesap açıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı