Yapay zeka ile vokal seslendirme nasıl oluşturulur?

Jasoelys

Picopat
Makaleler
15
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videodaki yapay zeka ile oluşturulan bu sesi nasıl bulabilirim veya yapabilirim bilgisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu videodaki yapay zeka ile oluşturulan bu sesi nasıl bulabilirim veya yapabilirim bilgisi olan var mı?

CapCut ve benzeri programlarda var diye biliyorum. Fakat favori bir karakteriniz varsa musicfy ve benzeri sitelerden sesinizi kaydedip, convert diyerek o karaktere dönüştürüp profesyonel bir video gibi yapabilirsiniz.

İsmi Adam olması lazım hatırlamıyorum tam onu maalesef. Deneye deneye bulacaksınız çok değişmiş arayüzü eskiden böyle değildi en başta direkt bu ses vardı. Şimdi saçma sapan sesler gelmiş kalitesiz bir sürü.
"Adam" seslerine baktım değil WARREN 3 olabilir mi hocam sizce? Ekstra ayar gerekiyor sanırım tam o sesi yakalayamadım.

Elevenlabs io ses kütüphanesine gidin "Marcus - authoritative and deep" diye aratın. Aradığınız ses bu olması lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı