Yapay zeka ile yorumlanan şarkı nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

569801

Hectopat
Makaleler
4
Normalde şarkıyı İsmail Ege Şaşmaz söylüyor fakat ben yapay zeka ile toplamda 6 adet çıplak ses kullanarak bu sonucu elde ettim. Şarkı, Barış Akarsu'nun yarım kalan şarkısıdır ve kendisi maalesef yorumlayamamıştır. Bazı kısımları benzedi bazı kısımlar olmadı, sizce nasıl sevgili sosyaldaşlarım? Robotik bunun farkındayım ama bu kadar yapabildim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı akustik olsaymış uyumlu olabilirmiş. Belki vokalin sesi geride kalmasa, biraz daha yüksek olsa dinlenebilir olabilir.
Ses Barış Akarsu'ya benzemiş mi? Yani bu video rastgele çıktı karşınıza bu ses Barış der misiniz? Bu arada videoyu silip yeniden atacağım yazılar çirkin olmuş.

Ses Barış Akarsu'ya benzemiş mi? Yani bu video rastgele çıktı karşınıza bu ses Barış der misiniz? Bu arada videoyu silip yeniden atacağım yazılar çirkin olmuş.
Az çok benziyor evet. Rastgele karşıma çıksa, Barış Akarsu'nun hayattayken kaydettiği bir demo diyebilirdim sanırım.

Az çok benziyor sesi. Ama böyle bakınca az çok. Rastgele gelse karşıma derdim bu Barış Akarsu diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı