Yapay zeka kodları nasıl yazılır?

• Konuyu başlatan atprk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 14B
Yaklaşık 3 senedir uğraşıyorum bu konu hakkında. Başta İron Man filminden etkilenip bir konuşmayı algılayıp geri yanıt veren bir projeye başladım. Person of İnterest dizi ile tanıştım ve yüz tanıma gibi fonksiyonlar ekleyim logic kısmını baya geliştirdim. Projenin ismi Emily isteyen olursa bu konu hakkında yardımcı olabilirim nasıl başlanır nasıl gelişir tarafında. Kendi web sitemde küçük bir demosu bile var Emily'nin. Meraklı öğrenmek istiyenler benimle iletişime geçebilir.

Yaklaşık 3 senedir uğraşıyorum bu konu hakkında. Başta İron Man filminden etkilenip bir konuşmayı algılayıp geri yanıt veren bir projeye başladım. Person of İnterest dizi ile tanıştım ve yüz tanıma gibi fonksiyonlar ekleyim logic kısmını baya geliştirdim. Projenin ismi Emily isteyen olursa bu konu hakkında yardımcı olabilirim nasıl başlanır nasıl gelişir tarafında. Kendi web sitemde küçük bir demosu bile var Emily'nin. Meraklı öğrenmek istiyenler benimle iletişime geçebilir.
Dostum güzel bir projeye benziyor demosuna nereden ulaşabilirim ?

Bende en çok person of interest dizisindeki samaritan ve makineden etkilendim. Sitedeki yaptığın güzel chatbot yapmışsın ama kendi yüz tanıma fonksiyonunda başkasının yüzünü tanıyıp senin olmadığını algılayabiliyormu ?

SM-G920F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Nick-Entry uyumu.

Yapay zeka yapmadan önce if else döngüleri ile bir şeyler yapmaya çalışın. Çok kompleks yapıları tek başına yapabilecek misiniz ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı