Yapay zekaya atık materyallerle fotoğraf çizimi nasıl yaptırılır?

Learnof

Decapat
Yer
Detroit
Bu fotoğrafı yapay zekada çizdirmek istiyorum ama bulutlar pamuktan, gemi kozalak parçalarından ve sağdaki insanlar kürdandan gibi fikirlerle çizdirmek istiyorum. Bunu nasıl yazabilirim? Promt önerir misiniz? Görselin adı Salvador Dali Kelebekli Gemi.

WhatsApp Image 2023-12-14 at 13.46.51.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
''A surreal scene where a ship's sails are replaced by large, colorful butterflies. The ship is sailing on a calm sea under a sky with whimsical clouds. There are silhouetted figures in the foreground, perhaps indicating an audience or observers of this magical event. Include a crescent moon in the top left corner against the backdrop of a clear sky.''

Prompt olarak bunu deneyebilirsin.

''A surreal scene where a ship's sails are replaced by large, colorful butterflies. The ship is sailing on a calm sea under a sky with whimsical clouds. There are silhouetted figures in the foreground, perhaps indicating an audience or observers of this magical event. Include a crescent moon in the top left corner against the backdrop of a clear sky.''

Prompt olarak bunu deneyebilirsin.
Maalesef istediğim sonuçları vermedi.

Bu fotoğrafı yapay zekada çizdirmek istiyorum ama bulutlar pamuktan, gemi kozalak parçalarından ve sağdaki insanlar kürdandan gibi fikirlerle çizdirmek istiyorum. Bunu nasıl yazabilirim? Promt önerir misiniz? Görselin adı salvador dali kelebekli gemi.

Eki Görüntüle 2052332

1/1 aşırı realistik görüntü aramıyorsanız biraz uğraşarak çıkartabiliriz.

Geri
Yukarı