Çözüldü Yapı inşa oyunu var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DopaminX

Centipat
Eskiden laptop ile ARK Survival Evolved oynuyordum, orada yapıları vs istediğimiz gibi inşaa edebiliyordum fakat şu anki ekran kartım kaldırmıyor. Yapı inşaa edebileceğim bir oyun var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eskiden laptop ile ARK Survival Evolved oynuyordum, orada yapıları vs istediğimiz gibi inşaa edebiliyordum fakat şu anki ekran kartım kaldırmıyor. Yapı inşaa edebileceğim bir oyun var mı acaba?

HurtWorld var deniyebileceğiniz. Rust benzeri bir yapım(40 TL indirimde 24TL oluyor). 2D boyutlu tercih ederseniz efsaneler efsanesi Terraria( 18TL indirimde 9 veya 3'e kadar düşüyor) var. DayZ (100TL indirimde 60TL oluyor) modlu sunucuları var klan base gibi şeyler inşa edebiliyorsunuz.
GTX 460 Ekran kartın var işlemcin de çok kötü değil 8GB RAM' in var. Sistemin kötü sayılmaz aslına bakarsak. İyi ki öğrendik ekran kartını. Kartının belleği az ama performans açısından kötü değil.

Starbound'a bakabilirsin, Terraria vari bir oyundur güzeldir oda, Stardew Valley hem mobil hem pc'de oynamaktan keyif aldığım bir diğer oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı