Yapı Kredi 18 yaş altı hesap açma

• Konuyu başlatan hsn-
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 4B

hsn-

Hectopat
18 yaş altı Yapı Kredi hesabı açacağım ancak birkaç soru kafama takıldı. 1. si play hesap açıyorlar mı? Ücretsiz para transfer ayrıcalığı sebebiyle bu benim için önemli. 2. si WhatsApp hattından sorduğumda tek veli yeterli dendi ancak internet üzerinde 2 veli gerekli yazılmış birçok yerde. Yakın zamanda hesap açan ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek veli yeterli. 18 Yaş altı banka kartları ön ödemeli kartlardan farksız. Hatta daha kötüler. Dolar hesabı vs açılıyorsa tercih edilebilir. İşBankası kartımda böyle bir özellik mevcut değildi ve aşırı kısıtlama vardı. Tahminimce YapıKredi'de böyledir.

18 yaş altı Yapı Kredi hesabı açacağım ancak birkaç soru kafama takıldı. 1. si play hesap açıyorlar mı? Ücretsiz para transfer ayrıcalığı sebebiyle bu benim için önemli. 2. si WhatsApp hattından sorduğumda tek veli yeterli dendi ancak internet üzerinde 2 veli gerekli yazılmış birçok yerde. Yakın zamanda hesap açan ve bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yapı Kredi'nin kartını kardeşim için aldım. Çok sorun yaşattılar. Papara'ya geçmen daha iyi olacaktır.

Yapı Kredi'nin kartını kardeşim için aldım. Çok sorun yaşattılar. Papara'ya geçmen daha iyi olacaktır.
Ne gibi sorunlar oldu açıklayabilir misiniz

Yapı kredi şart mı?
Papara ya da Tosla daha mantıklı bence amacın ön ödemeli kart kullanmak ise.
Zaten halihazırda harcama yapmak için garanti yatırımlarım için Vakıfbank , halkbankdan da maaş alıyorum ancak hem yatırım hem harcama hem de ücretsiz transfer özelliğinden dolayı yapikredi ilgimi cekti

YapıKredi'den YapıKredi'ye para trasnferinde ücret kesilmez sadece farklı bankaya gönderirken keser.
Play hesaba özel EFT ve havale ücretsiz zaten yapikrediyi benim için önce çıkaran da bu

Ben Sakarya'da tek veli ile gittiğimde açmamışlardı. Şu an garanti kullanıyorum. Gayet de memnunum tavsiye ederim.

Geri
Yukarı