Yapı kredi ATM'si paramı yuttu

Sabah bankamatiğin bulunduğu bankaya gidip durumu belirtin. Dün akşam yapılan işlemlerden sizi görüceklerdir. O parayı geri mi verirler yoksa karta yükleme işlemini mi yaparlar bilmem ama hallederler. Sorun olmaz yani.

Umarım öyle olur. Kart para yüklesinler benim için bir problem olmaz. Parayı iade etmeseler de olur öncelik kart yüklemeleri zaten. Sonuçta aynı işlemi geri yapacağım. Teşekkürler.

K
Bankanın online hizmetini bilmiyorum. Şu an akşam kapalı olabilir mi? Yarın gidip atm bankasına söylesem olmaz mı? Bir de hangi atm yuttuğunu ve saat kaç civarları olduğunu biliyorum.

Yarın gitmeyi düşünüyorum. Teşekkürler. Bankaya bağlı olduğunu düşünüyorum. Boşta bir atm değildi.

Yarın dediğinizi yapacağım, umarım olur. Teşekkürler.

Umarım öyle olur. Teşekkürler.

Saat akşam şu an, sabaha kadar soğukta mı bekleyeyim. Banka müşteri hizmetleri ile konuşmak için numara gerekmiyor mu? Yarın gidip olmaz ise numarasını istesem veriler mi?

Dilekçe vermek için ne yapmam lazım. Bankaya uğrasam olur mu yarın? Kamara dan kontrol ettirmeyi düşünüyorum. Saat ve tarih biliyorum.
Şubeye gidip yetkili biriyle görüşüp yazın verin.

Umarım öyle olur. Kart para yüklesinler benim için bir problem olmaz. Parayı iade etmeseler de olur öncelik kart yüklemeleri zaten. Sonuçta aynı işlemi geri yapacağım. Teşekkürler.
Yok ya hallolur sanmam sorun çıkacağını. Tek başına olan parktaki bankamatikler falan deseydin biraz sıkıntıydı. Telefonla falan çözmen gerekirdi ama bunu yarına çözersin. Hatta istersen telefon bankacılığını ara birazdan. Anlat durumu. Belki yapılan işlemlerden tespit edip onlar da çözerler.

Bu olayı 2 kere yaşayan biri olarak süreci anlatmaya çalışacağım.
Önce bankayı aradım. Banka beni umursamadı. Ininal'i aradım. Dilekçe yazıp resmini e-mail adreslerine iletmemi söylediler. Gönderdim. 15 gün sonra cevap geldi. 30 gün sonra da para hesaba geldi.

Yok ya hallolur sanmam sorun çıkacağını. Tek başına olan parktaki bankamatikler falan deseydin biraz sıkıntıydı. Telefonla falan çözmen gerekirdi ama bunu yarına çözersin. Hatta istersen telefon bankacılığını ara birazdan. Anlat durumu. Belki yapılan işlemlerden tespit edip onlar da çözerler.
Tek başına değildi, yanın da 3 tane daha var ve bankaya bağlı. Yarın gidip kontrol edeceğim, Durumu anlatacağım.

Tek başına değildi, yanında 3 tane daha var ve bankaya bağlı. Yarın gidip kontrol edeceğim, Durumu anlatacağım.
En kötü kameraya bile bakabilirsiniz dersin. Bir de saati unutma ki güvenlik açısından sorabilirler sana yarın.

Aklımda 18:15 veya 18:20 civarı uğradım, o sırada işlem yapıyordum. Tarih ise 18 Kasım 2019.
Süper. Çok rahat saat verdiğin zaman kolayca bulurlar çözersin işlemi. Çünkü bankamatiğin içindeki hesap da 50 TL fazla verecektir kontrol ettiklerinde. Senin para içerde olduğu için:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı