Yapı Kredi kartta 20.892 olmasına rağmen 9000 TL taksitli nakit avans çekilemiyor

HüseyinUygun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Krediği kartımda 20.892 olmasına rağmen 9000₺ taksitli avans çekmeye çalışıyorum böyle böyle bir hata alıyorum. İletişime geçtiğimde.
"Artı bakiyenin kredi kartında oluştuğunu ve kartta artı bakiye olduğunda taksitli nakit avans kullanımı sağlanamadığını iletmekteyim - kartınızdaki artı bakiyenizi harcama yaparak kullanabilir ya da şubeden artı bakiye aktarımı yaparak destek alabilirsiniz." dediler ama tam anlamadım, aramızda böyle sorunu yaşayan var mı?

Dosya Ekleri

• 1703255909614.png
    1703255909614.png
    52,4 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar merhaba. Krediği kartımda 20.892 olmasına rağmen 9000₺ taksitli avans çekmeye çalışıyorum böyle böyle bir hata alıyorum. İletişime geçtiğimde.
"Artı bakiyenin kredi kartında oluştuğunu ve kartta artı bakiye olduğunda taksitli nakit avans kullanımı sağlanamadığını iletmekteyim - kartınızdaki artı bakiyenizi harcama yaparak kullanabilir ya da şubeden artı bakiye aktarımı yaparak destek alabilirsiniz." dediler ama tam anlamadım, aramızda böyle sorunu yaşayan var mı?
Hocam müşteri hizmetlerini arayın fazla bakiyeyi hesabınıza aktarmalarını talep edin veya 982 tl tutarında bir harcama yapın.

Hesap kesimi olmadan ödeme sağladıysanız veya hesap kesildikten sonra fazla tutar yatırdıysanız kredi kartınız artı bakiyeye geçmiş.
Nakit avans alabilmeniz için artı bakiyeyi geri alabilir veya kart üzerinden harcama sağlayabilirsiniz.

fazla tutar yatırdığımı nasıl anlarım ve nasıl geri alabilirim?

Evet banka bana 20000₺ Kredi veriyor(ben öyle sanıyorum) kredi kartımda ki 892 TL'yi geri çekmem gerekiyor anladığım kadarıyla, nasıl geri çekmem lazım?

Geri
Yukarı